Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tegnap óta látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tegnap óta látni sem akar most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap lemondta a randinkat mondván nem ér rá. Aztán este meg elkezdett velem veszekedni hogy miért nem mentem át mégis meg hogy elhanyagolom őt meg nem neki kelett volna szólnia hogy mennyek át. Nade úgy volt az egész hogy megbeszéltük mozi pizza és séta ez lett volna a program de ő lemondta azt mondta hogy sajnos nem ér ár. Most meg hogy én hanyagolom el őt mivel em kérdeztem meg hogy átmennyek e?... Már voltam náluk és elküldött a fenébe ha hívom őt nem veszi fel msn-en sem reagál semmit. Most mit tegyek?

16 F a barátnőm szintén 16.


2011. júl. 19. 11:14
1 2
 1/12 Five Star ***** válasza:
87%

Hisztis pi... két dolgot csinálhatsz, attól függ, hol jártok a kapcsolatban:

1) Átmész és jól megdöngeted, a női hisztik 90%-ának hátterében szexhiány áll.

2) Ha még nem szexeltek, vagy nem akarod, akkor hagyd a f@szba, adj neki egy kis időt magában hadd nyugodjon le és gondolkodjon el magán. Nehogy pitizz neki most, azzal csak öntöd az olajat a tűzre, és eredményesnek fogja látni a hisztit => tovább csinálja. Mondd meg neki, ha problémája van, mondja meg, amúgy nem érdekel a hülyesége, és amíg nem egy konkrét, megoldható problémával jön (vagy abba nem hagyja), sz@rd le.


18/F

2011. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szexhiány nem hiszem mert 2 napja szexeltün :D ...


Hanyagolom akkor remélhetőleg majd keresni fog hamarosan...

Köszi a választ.

2011. júl. 19. 11:31
 3/12 A kérdező kommentje:
bocsi lemarad a K a végéről szexeltünk :D
2011. júl. 19. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát szerintem itt gondok vannak... :/

Az én véleményem az, hogy téged akar hibáztatni azért, mert ő nem ért rá a randira. De figyelj, állj elé és beszéljétek meg. Mert ez így nm lesz jó.

15/L

2011. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom a gondjairól sosem beszél vagy ha igen csak pár szót és konkrétan semmit nem tudok kiszedi belőle.
2011. júl. 19. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
A két napja szexelés semmit nem jelent, van olyan csaj, aki, ha reggel-este nem kapja meg az adagját naponta, akkor már hisztis ...
2011. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
érem de kezdtem úgy érezni hogy csak a szexre megy ki ez az egész ... Ezért gondoltam hogy csinálhatnánk valami mást is .
2011. júl. 19. 11:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Ajj agyfaszt kapok tőle szerintem mostmár csak játszik velem :@ azt mondta hogy küzdjek érte ha szeretem... Nade eddig mindent megtetetm érte és nem tudom mit tehetnék még ezen felül....
2011. júl. 19. 11:49
 9/12 Five Star ***** válasza:
83%

"Nade eddig mindent megtettem érte"


:S :S Ez baj. Nem azt mondom, tényleg sokmindent meg kell tenni az embernek a barátnőjéért, de az nagyon nem jó, ha mindent megteszel érte. Meg kell húzni valahol a gyeplőt, mert különben ez lesz, hogy tesztel, mennyi mindent tennél meg MÉG érte, meg játszik veled :S Tényleg le kéne most kicsit állnod, nem mindig az ő kegyeit keresni, még akkor is, ha nincs valós probléma, csak épp unatkozik vagy ki tudja... egy normális kapcsolat a kölcsönösségről szól, nem erről. És ha ő magától nem tudja, hol a határ, neked kell megmutatni neki...


(Egyébként az, hogy 2 napja szexeltetek, egy dolog, van aki többet igényel, és nem csak a mennyiség, hanem a minőség is nagyon fontos... bár sztem itt talán pont nem a szex-probléma áll fenn, de sose lehet tudni, néha a lányok maguk se tudják, csak azt veszed észre, hogy hisztis, szexeltek, és utána mintha elfújták volna a hisztit :D)

2011. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 napietus ***** válasza:
100%
a csajod egy tipikus hülyep*csa. ejtsed.
2011. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!