Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszekedik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekedik a barátnőm ha nem megyek át mert tegnap még lázam volt ma meg nincs de hiába mondom neki h nem vagyok jól? Totál hisztisz

Figyelt kérdés
mindig keres veszekedésre okot,hogy tudnám a hisztiről leszoktatni??
2011. jan. 23. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
jöjjön ő :D nehogy már te menj:D
2011. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leginkább azzal tudod leszoktatni, ha szakítasz vele. Tényleg erre van neked szükséged? :\
2011. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak nem olyan könnyű a szakítás:(
2011. jan. 23. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát már neked is eszedbe jutott. Akkor viszont főleg itt az ideje...
2011. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam le a hisztiről (inkább úgy fogalmazok, hogy csökkentettem, hiszen nincs olyan lány aki ne hisztizne), szóval a barátom szakított velem a sok veszekedés miatt, külön voltunk 1 hónapot, az persze nekem kín és szenvedés volt, de amióta megint együtt vagyunk minden jó:) összesen több mint 2 és fél éve járunk:) 18/L
2011. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Azért veszekszik veled, mert hiányzol neki, veled szeretne lenni. És mivel te már a szakításon gondolkozol, nyilván nem is teljesen ok nélküli a hisztije. Valószínű, hogy valamikor nem éreztetted vele eléggé, hogy fontos neked, és vele akarsz lenni í8lehet hogy kicsi az önbecsülése), amitől feszült lett, és elkezdődött a hisztilavina.

Úgyhogy neked nem a hisztikkel van bajod már, hanem inkább azzal, hogy képtelen vagy barátnődnek megteremteni azt a biztonságot, amitől ő nyugodt, és boldog lehetne, amitől te is nyugodt és boldog lehetnél.

Nos, ha tényleg ennyire képtelen vagy kezelni, akkor jobb, ha hagyod. Majd talán rátalálsz valakire, akiért hajlandó leszel megtanulni ezt.

2011. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó.


Ennél feministábbat nem olvastam még itt gyk-n. Szánalmas, hogy mindenért a férfi hibás, és a nő soha nem lehet hibás.


Oké. Ha hiányzik neki, miért megy át ő a barátjához?


Akkor ő miért nem érezteti a barátjával hogy fontos neki? Hanem hisztizik, és egyre jobban tolja el magától, ahelyett hogy igyekezne jobbá tenni a kapcsolatukat...


"Úgyhogy neked nem a hisztikkel van bajod már, hanem inkább azzal, hogy képtelen vagy barátnődnek megteremteni azt a biztonságot, amitől ő nyugodt, és boldog lehetne, amitől te is nyugodt és boldog lehetnél."


Ergo nem az van amit a nő akar, és amiatt megy a hiszti. De ha pedig az van amit a nő akar, akkor tuti hogy a férfinak nem jelenti a boldogság kulcsát. Amúgy megsúgom a kérdezőnek, hogy ekkor le kellene ereszkednie a papucs szintre :S .


Ha hisztizik, hogy teremtse meg a biztonság érzetet? Tyúk tojás esete...


Utolsó bekezdésben legalább van értelmes dolog, de csak az első részében.


Nekem volt egy barátnőm, aki ha nem azt hallotta amit akart akkor sírva fakadt. 1 hónapig tűrtem meg.

2011. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Oké. Ha hiányzik neki, miért nem megy át ő a barátjához?
2011. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 19:34-el. Minden bizonnyal a barátnőd teljesen beleélte magát, hogy találkozni fogtok, ám a rossz közérzeted miatt érthető okokból nem tudsz elmenni hozzá. A barátnőd tehát azért mérges, mert a dolgok nem úgy alakultak, ahogyan azt ő elképzelte.

Az, hogy képtelen megérteni téged, sajnos nem kicsi éretlenségre utal. Ha az én barátom lenne ilyen helyzetben, annyira aggódnék, hogy azt se tudnám hogyan rohanjak hozzá rögtön, miképp segítsek rajta.

Az ilyen viselkedés nem tesz jót egy kapcsolatnak sajnos :S


21L

2011. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!