Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekedik velem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekedik velem ilyen kis piti ügyek miatt?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyok együtt a barátommal.

Ma 2 dolog miatt is veszekedtünk.

Vagyis veszekedett, én már nem bírom cérnával.

Az egyik hogy miért változtattam meg az e-mail címem jelszavát?Biztos titkolok valamit stb ilyeneket mond.Már unom, mondja hogy ő is fog egyet csinálni, amit én tudni se fogok.

A másik hogy fellépett az msnemre és rám írt egy fiú hogy mizujs drága, meg kedves dolgokat írt.Mivan köztünk, miért írogat nekem?Stb közbe nem is ismerem a fiút személyesen.

És ezt olyan módba adta elő, hogy írt nekem msnre mikor nem voltam fent, bejelentkeztem egyből megkaptam, és elkezdett cseszegetni és úgy köszönt hogy Szia Tamáska, meg tudja én mit csinálok.Egyszerűen nem normális.Kiábrándító.


2010. okt. 21. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

féltékeny és hisztis. a pasi faj legrémisztőbb kombinációja. a semmin felhúzza magát, semmit sem akar tudni azon kívül, hogy van-e egyéb pasi a környezetedben. tehát mindig a potenciális "veszélyforrást" keresi a környezetedben. egy bizonyos szintig érthető a féltékenység, de ez beteges és az elmondásod alapján hisztisnek is tűnik. Én is féltem barátnőmet, mert azért mégis csak az Én picikém, de ez már beteges.


szerintem mondd el neki, hogy ebből eleged van és ha nincs eredmény, szakíts vele, mert ez csak rosszabb lehet.

2010. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ennyire féltékeny típus, én direkt nem adtam meg a jelszavam ne legyen hozzá köze.. Ő neki is vannak ilyen titkai és tudok róla, vagyis sejtem, de, hogy nem csalna meg az biztos vagyis remélem :). ne aggódj ne szólj neki vissza és megunja.
2010. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja még annyit, hogyha úgy igazán veled nem törődik, akkor Te úgynevezett hátvéd vagy, nem kimondottan szeret, csak jó, hogy van mögötte valaki.
2010. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te sem vagy "rendben" ha ilyen arcokkal lepaktálsz.

Erre nincs jobb válasz. Tudod, senkivel nem kötelező együtt lenni. Legyen több kurázsid, és keress olyan embert aki megbecsül!

2010. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!