Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha tegnap a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tegnap a barátnőm azt mondta hogy ezt neki már túl sok?

Figyelt kérdés

Az a balhé hogy a barátnőm azt mondta nekem tegnap hogy ez neki már túl sok.Mert én nem szerettem volna vele iskolásat játszani és akkor azt mondta a barátnőjével hogy ez neki már túl sok.Hogy minden nap megyek hozzá és hogy már olyan régóta járunk...Tegnap este már ki is sirtam magamat és még mikor mentem haza akkor is sirtam...:( :'(

Engedjem el vagy beszéljük meg?


2011. jún. 4. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Rendkívül zavarosan írtad le a történetet.

először is: Te fiú vagy vagy lány?Korod?

másodszor:Mit jelent h iskolásat akart veled játszani????

2011. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vélhetően több izgalomra vágyik, meg változásra... Gondolom tizenakárhány évesek lehettek.
2011. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Iskolásat játszani? Oviba jártok még? :D
2011. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elkeserítő, hogy manapság az emberek 15 %-a tud kb egy értelmes magyar mondatot helyesen és összeszedetten leírni..
2011. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,9 éves,és ezt hogy iskolásat akar velem játszani ezt úgy értettem hogy ő lett volna a tanár én pedig a diák....
2011. jún. 4. 17:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Figyelj!Utolsó,nem erre voltam kiváncsi!!:@
2011. jún. 4. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
:O Nem inkább 19 vagy? Nem mindegy.
2011. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem 9 éves vagyok tudom hogy még kicsi de már csajozok...
2011. jún. 6. 21:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor most mit tegyek,felejtsem el??
2011. jún. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!