Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít a "párom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít a "párom" szó?

Figyelt kérdés
Egyszerűen falra mászok tőle ha valaki ezt a szót használja a barátjára/barátnőjére..grr
2011. júl. 17. 23:12
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mert néha én is >rákényszerülök<. Teccik tudni, lány létemre barátnőm van, és eleinte jobb lassan adagolni az embereknek az infót, hogy ne kapja el őket a stroke vagy a méreg. :)
2011. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy nem csak téged. Pedig szerintem aranyos szó, írásban kifejezetten szeretem használni.


Téged miért zavar? Túl mély? Komoly?

2011. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Utálom ezt a kifejezést.
2011. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Igaza van az előbbinek, ez a legkorrektebb. Igyekszem nem feltételezni vagy kikotyogni mások irányultságát, így általában én is "párom"-at mondok.


A partnerről nekem az üzleti partner jut eszembe, az nem jó. Gügyögni nem fogok, szóval a kicsim, egyetlenem meg ilyenek kilőve.

Az élettárs túl formális...

A csajom/pasim meg néha elmegy, de gyakran van szükség valami komolyabbra, mert ez nekem nem hangzik túl elkötelezettnek.

Az asszony/uram meg olyan szexista beütésű... ne uramozzunk már egymást.

2011. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
...kettővel előbbinek.
2011. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Mau, nem tudom jól megfogalmazni, egyszerűen nem helyénvaló és irritáló szó számomra.Olyan nyáladzós, ahogy írod talán túl komoly is.
2011. júl. 18. 00:21
 37/40 A kérdező kommentje:
00:13- És a barátnőm miért nem jó? Oké, hogy az másnak is a szinonímája, de ha úgy mondom hogy A barátom, akkor az csak egyet jelent.
2011. júl. 18. 00:24
 38/40 anonim ***** válasza:

engem az idegesít ha valaki azt mondja hogy "csajom/pasim"

a "párom" az épp ideális

2011. júl. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged. Komolyan egyszer ettől fogok agyf.szt kapni. De jó látni, hogy nem csak én vagyok így.
2011. júl. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Esetleg a száz évvel ezelőtti "hékám" hoz térjetek vissza.
2011. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!