Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít ez?

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy húga. Akárhányszor beszélnek msnen, vagy ír neki smst, vagy ilyesmi, mindig odaírja a húga az elköszönésnél hogy pusz szeretlek...nemtom engem idegesít mert sztem ezt a barátnője vagy a barátja írja a szerettének, ne a húga..én értem h nagyon szereti a bátyját de engem ez irritál...én is szeretem a bátyjám mégse mondom neki állandóan elköszönésnél, max csak akor ha sokáig távol van otthonról mert dolgozik...csak én fújom fel ezt? másnál is így megy a dolog h mindig írja h szeretlek?
2010. okt. 31. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak téged idegesít! Baz még ha a volt nője írogatna ilyet neki akkor aláírom h jogos! De ez a húga!!!
2010. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túl sokat aggódsz :) Félted a barátodat. Ez érthető. Lehet, egyébként, hogy direkt csinálja ezt, mert tudja , hogy téged ez idegesít. Szerintem hagyd, nem érdemes ezzel foglalkoznod. Előbb utóbb még jobban fog téged idegesíteni, végül az agyadra fog menni , vagy a kapcsolatodra. Jobb, ha elfogadod ezt ahelyzetet. Ja és nekem nincs ugyan bátyjám, de ha lenne és tényleg igazi testvér kapcsolat lenne közöttünk, akkor lehetséges, hogyén is sokszor mondanám neki, hogy szeretlek. Ez csak amolyan szeretet kifejezése. Nem kell emiatt aggódnod. Ne láss benne hátsó szándékot;)

A barátod téged szeret, és veled van ez a lényeg :) Ne féltékenykedj ok nélkül :)

2010. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolguk,bár kicsit furcsa nekem is.de nem hiszem,hogy különösebben idegesítene.
2010. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök aranyos. Engem nem idegesítene. Én is szoktam mondani az öcsémnek, hogy szeretem. Egy összetartó család, jól van ez így.
2010. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!