Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! LÁNYOK! Csak engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! LÁNYOK! Csak engem idegesit ez ennyire? A csajok ezt mennyire nézik meg? Rendbe jöhet még?

Figyelt kérdés
A suliba sokat kell sajnos ülni és itthon is sokat ülök a gép előtt(nemvagyok kocka csak unatkozok délután,este nincs mit csinálni). A hátam olyan görbe mint egy kérdőjel, ruhába nem látszik annyira, de félmeztelen nagyon látszik. Úszni sajnos nem tudok és most nem akarok megtanulni ezért testépítek heti 3x hátha javít vmit.
2010. ápr. 25. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább menj vele orvoshoz. Na akard magad "orvosolni", mert lehet csak rosszat csinálsz. De amúgy meg nem a "szépség" a lényeges, hanem inkább az egészséged nem?
2010. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

el kell menni gyógytornára nekem is ugyan ez a bajom..

igaz én lány vok..xD

de képtelen vok megcsinálni a tornát lusta vok..

de akkor meg görbe leszek..:/

2010. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
vtam orvosnál nemtudott mitcsinálni aztmondta h úszás ami kivan lőve, gyógytorna ami a cajoknak meg a b*ziknak való, vagy izomzatot szerezni azóta javult a tartásom ,de sokszor elfelejtem magam rendesen tartani:(
2010. ápr. 25. 22:00
 4/15 anonim ***** válasza:
próbáld ki az MBT cipőket,azt elvileg ilyen problémákra tervezték, igaz az ára kicsit húzós, dehát vmit vmiért:)
2010. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Figyelj a tartásodra, meg szerintem ha otthon tornázol abból nem lehet baj..
2010. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem az a ciki, hogy görbe a hátad. Az a ciki, hogy szerinted a gyógytorna a "buz*knak való".

Ne haragudj, nem akartalak ezzel megbántani. Csak nem értem, hogy ha van megoldás a problémára, akkor miért nem élsz vele, ahelyett, hogy rinyálsz?:)

2010. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

OMG, most tudtam meg, hogy b*zi vagyok, amiért gyógytesire járok.

Járj te is, én is a testépítés mellett elszoktam járni heti háromszor a sulinkban van különóra, nagyon jó csajok vannak ott nálunk, a tanárnő is fiatal és jól néz ki, ha másért nem, ezért be szoktam járni mindig. A gerincferdülésem az utóbbi egy évben nagyon sokat javult.

2010. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Hello!

23 éves srác vagyok és annak idején nekem is ilyen problémám volt, hirtelen nőttem sokat ekkorra már fájt és görbe volt a hátam ez 18 éves koromban volt. Minden hétköznap 1 és 1,5 óra gyógytornát végeztem 4-5 hónapig. Nagyon megerősitette a hátam és javított a tartásomon, a mai napig is szoktam tornázni, meg mellette konditermi edzést végzek rendszeresen. A gyógytornát sokan leírják, alapból én is így voltam vele, viszont tényleg hatásos és téged is rendbe tehet ...

Ja és még annyit, hogy lehet csajozni is, nekem volt olyan barátnőm, akit torna közben ismertem meg...

Ha rám hallgatsz, akkor kondi mellett járj el gyógytornára is.

2010. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
elnézést kérek akit megsértettem ,de egy kemény férfi edz erre is nagyon nehezen vettem rá magam és inkább leszek görbehátú és izmos mint vékony egyenes hátú.
2010. ápr. 25. 22:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Van egy állásajánlatom,ha érdekel:a bazilikába harangozót keresnek
2010. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!