Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! LÁNYOK! Csak engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! LÁNYOK! Csak engem idegesit ez ennyire? A csajok ezt mennyire nézik meg? Rendbe jöhet még?

Figyelt kérdés
A suliba sokat kell sajnos ülni és itthon is sokat ülök a gép előtt(nemvagyok kocka csak unatkozok délután,este nincs mit csinálni). A hátam olyan görbe mint egy kérdőjel, ruhába nem látszik annyira, de félmeztelen nagyon látszik. Úszni sajnos nem tudok és most nem akarok megtanulni ezért testépítek heti 3x hátha javít vmit.
2010. ápr. 25. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod félretenni ezt a nevetséges hímegódat ("kemény férfi edz"), akkor maradj is görbe hátú - ami mellesleg tényleg undorító, izomzattól függetlenül.


A gyógytorna nem arra való, hogy nagy izmokat növesszen, hanem hogy rendbetegye a testet.

Menj el gyógytesizni, utána a normális hátaddal elmehetsz kondizni is.

24/L

2010. ápr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de te egy kicsit sötét vagy. Azért mert összeszedtél, vagy szed valaki egy ilyen betegséget és speciális mozgás, torna kell neki még nem lesz lány, b*zi vagy tudom is én. Ráadásul a kondi termezéssel még ronthatsz is a helyzeten, mert nem úgy terheled magad, ahogy az elő lenne írva, akkor a gerincet támasztó izmok nem úgy fejlődnek, ahogyan kellene. Én azért megkérdezné egy orvost, hogy eljárhatsz-e edzeni, ne hogy később több probléma legyen belőle.
2010. ápr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem se ment a gyógytesi, bár nem az általad említett okok miatt, de félig amiatt is... Tényleg gáz kicsit, ha kérdezik, hogy "mit sportolsz?", és erre nem valami normális dolog válasz, hogy úszok, futok, vagy gyúrok, hanem "gyógytornára járok..". A b*zidolog azért túlzás, de nekem se fült rá a fogam..:S VISZONT: a gerincferdülésemet párhuzamosan végzett jóga és testépítő edzéssel teljesen el tudtam tüntetni, hozzáteszem: testépítő gyakorlatok közül ki kell választani a számodra végezhetőket, vagy te járj utána, vagy szakedzőt kérdezz meg erről, azt ajánlom. Meg ha görbe a hátad, egy keményebb fekhely idővel szintén hozzáad, hogy kiegyenesedjen. Nekem is púpos volt kicsit, aztán vettem kemény kókuszrostos matracot + gyúrás, jóga --> túl is egyenesedett tőle, most meg attól szenvedek, hogy lapos lett a hátam. :D De legalább oldalirányba már nem ferde, ezen legjobban a húzódzkodás segített, meg hátizomgyakorlatok. Üdv!

25/f


Ui.: mindez - a ferdeség mértékétől is függ persze - de nálam fél év folyamatos edzést vett igénybe (de az tényleg folyamatos volt...), és a fő probléma megszűnt. Úgyhogy ne add fel!

2010. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sokkal gázabb az agyad mint a hátad. Ez itt a nagyobb probléma, ezt kellene először orvosolni, utána a hátad. Amúgy én inkább az egyenes vékonyra szavazok mint az izmos görbére. De az agyad miatt így se úgy se kellenél.
2010. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
08:19 érzi át a helyzetemet tudom melyik gyakorlat árthat a gerincnek pl már nem gugolok pedig 80-85 kilokkal csináltam most lennék ugy 100on ha nem hagytam vna abba de a huzockodás, hiperhajlítás tudom h segít és akkor széles is lesz a hátad nem csak egyenes.
2010. ápr. 26. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!