Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Ennyire felidege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ennyire felidegesítem? Ez engem idegesít :@ mit tegyek hogy abbahaggya?

Figyelt kérdés
szóval amikor a barátommal kicsit vitázunk ( de szerintem ez még nem az) de a barátom annak véli na és akkor mindig kijelentkezik msn-ről szó nélkül. és engem ez nagyon idegesít és már szoltam is neki de akkor is csinálja. pedig csak elmondom a véleményem.
2011. febr. 11. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bírja a konfliktusokat. Beszélgess vele sokat! Ezt meg kell beszélnetek.Mond meg neki hogy nem futhat el mindig.
2011. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem jelentkezik ki csak letilt. Én is csináltam ezt néha bnőmmel, ha felidegesített a hülyeégével, de abbahagytam, mert k.rva ideges lett rá:D
2011. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én megpróbálom vele beszélni de sehol nem válaszol. Írtam neki facen is de nem írt vissza pedig én csak annyit mondtam ( mert beteg )hogy ne találkozzunk akk ma se holnap se és vasárnap se és akk kipiheni magát mert elötte meg mondta hogy ma ne és akk kijelentkezett hogy ez neki vita
2011. febr. 11. 14:10
 4/5 A kérdező kommentje:
de ő nem haggya abba pedig én is ideges lettem rá és ő nem letílt vagy rejtve van vagy kilép mert bnőmmel is beszélget ilyenkor és akk meg mondaná hogyha letíltott volna
2011. febr. 11. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szereti a konfliktusokat, vagy hülyeségnek tartja az adott vitát.


Ettől függetlenül meg kell hogy mondjam: az, hogy valaki szó nélkül ott hagy beszélgetés közben, nagyon szépen mutatja, hogy az illető egy udvariatlan bunkó.


Még akkor is, ha esetleg hülyeségen vitatkozol vele össze, ha idegesíted, ha hisztizel, vagy bármi, egy normális ember legalább annyit mond, hogy ne haragudj, erről nem vagyok hajlandó veled vitatkozni, különben is mennem kell, szia.

2011. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!