Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok "köd" a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok "köd" a csajok számára? Minden nő egyszerűen átnéz rajtam! Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon sokat agyalok rajta hogy miért néznek egyszerűen át rajtam csak úgy a csajok. Mintha ott se lennék. Másnak olyan egyszerűen megy, engem meg észre se vesznek. Egyszerűen nem tudok rajta változtatni. Nem tudom mi a baj velem. Pedig mindennap edzek keményen, A6-os Audival járok, lóvém is van, valahogy ki is nézek... Komolyan mondom nem nagyzolni akarok, meg felvágni, meg nagyképűsködni, de felvilágosítottak hogy bizony ezek jók ha kéznél vannak. Itt vagyok 20 évesen és még SOHA nem volt barátnőm... de olyan szinten, hogy még nő egyáltalán nem is ért hozzám. Mi a véleményetek erre?
2009. márc. 30. 15:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
52%
A bodzatermesztésből egy év alatt vehetsz egy Audi A6-t, ez bizonyított tény!
2009. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nyilván kívülről nagy királynak tetteted magad, ám ebben a korban már rájönnek a lányok, hogy belül egy vesztes nulla vagy, és ezért nem kellesz nekik.
2009. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
leeeccci linkelj be egy kepet,hogy lassunk es,hogy mehmondjuk mi a baj a kulsoddel.
2009. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
54%
De csak olyan képet linkelj, ahol ott van az A6-sod is! Ez nagyon fontos!
2009. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Azért elő jön belőletek a szép magyar mentalitás, segítség helyett inkább rúgjunk bele még egyet... nem csalódtam.
2009. márc. 30. 15:34
 16/33 anonim ***** válasza:
Mert, most úgy mondod mintha roma lennél? Az vagy? :D
2009. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
mar ne haragudj de en nem vagyok magyar es amiket en irtam azok szerintem nem sertoek.kertem egy sima kepet amin te vagy(ojant amijen vagy igazabol),nem kell se a kocsid se semmi rajta legyen,hogy tuggyak segiteni.ja es leirtam a velemenyem,h a penz nem szamit!!!
2009. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

15:19-es vagyok. Én nem sértésnek szántam, amit leírtam, de miért várod el tőlünk, hogy néhány mondat alapján következtessünk a testi-szellemi hibáidra? Ha tévedünk, az azért van, mert kevés az információ, mi itt kizárólag találgathatunk!

Én is meg más is írta, tegyél fel magadról egy képet, akár iwiwről linkelj egyet úgy, hogy az ismerőseiddel látszol, vagy akármi, de ezek csak tippek!

Még egyszer nem sértés volt, amit leírtam, csupán azokat a dolgokat írtam le, mik nálam kizáró okok, ettől még nem feltétlen vagy te is ilyen, de ezt is leírtam!

2009. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
az még szép is lenne ha cigány lennék... fasza hogy már itt tartunk!
2009. márc. 30. 15:43
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, Herkules tegyél fel egy képet, hadd lássuk milyen a harcos, és a harci szekere!
2009. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!