Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok "köd" a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok "köd" a csajok számára? Minden nő egyszerűen átnéz rajtam! Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon sokat agyalok rajta hogy miért néznek egyszerűen át rajtam csak úgy a csajok. Mintha ott se lennék. Másnak olyan egyszerűen megy, engem meg észre se vesznek. Egyszerűen nem tudok rajta változtatni. Nem tudom mi a baj velem. Pedig mindennap edzek keményen, A6-os Audival járok, lóvém is van, valahogy ki is nézek... Komolyan mondom nem nagyzolni akarok, meg felvágni, meg nagyképűsködni, de felvilágosítottak hogy bizony ezek jók ha kéznél vannak. Itt vagyok 20 évesen és még SOHA nem volt barátnőm... de olyan szinten, hogy még nő egyáltalán nem is ért hozzám. Mi a véleményetek erre?
2009. márc. 30. 15:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
sztem is etegyél fel képet és akkor majd mondunk véleményt:)
2009. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet magadrol. Tényleg társkeresön probáld meg!
2009. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ja, és tuti tipp: esetleg még találnál is lányt, ha nem tennél olyan kijelentéseket, amelyek azt sugallják, hogy akkora sznob vagy, hogy neked ciki a busz, és minden más tömegközlekedés. Tudod, nem minden lánynak van olyan gazdag családja, hogy még a kiskutyának is van miniautója.
2009. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!