Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok "köd" a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok "köd" a csajok számára? Minden nő egyszerűen átnéz rajtam! Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon sokat agyalok rajta hogy miért néznek egyszerűen át rajtam csak úgy a csajok. Mintha ott se lennék. Másnak olyan egyszerűen megy, engem meg észre se vesznek. Egyszerűen nem tudok rajta változtatni. Nem tudom mi a baj velem. Pedig mindennap edzek keményen, A6-os Audival járok, lóvém is van, valahogy ki is nézek... Komolyan mondom nem nagyzolni akarok, meg felvágni, meg nagyképűsködni, de felvilágosítottak hogy bizony ezek jók ha kéznél vannak. Itt vagyok 20 évesen és még SOHA nem volt barátnőm... de olyan szinten, hogy még nő egyáltalán nem is ért hozzám. Mi a véleményetek erre?
2009. márc. 30. 15:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondja, szerintem veled van a baj.Nem azt mondom, hogy normális nőt, de egy plázaribancot ezekkel a paraméterekkel tudtál volna már fogni, nem létezik, hogy nem. Egyátalán oda mersz menni hozzájuk ismerkedni? Meg mered szólítani? És mi a reakció erre? Szórakozóhely, edzőterem, munkahely ?? Sehol semmi??? létezhetetlen...
2009. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
az elsovel tokeletesen egyet ertek!!!
2009. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%
Öcsém, szerint ez kamu, mert ilyen béna férfi nincs, hogy egy kur.vát se tud felszedni, ezekkel a paraméterekkel, még, ha rohadt ronda pofád van, akkor is hihetetlen. Meg amúgy is, fene jó dolgod lehet 20 évesen, ha már A6-os Audi van a segged alatt.
2009. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
szerint=szerintem -- elnézést!
2009. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Pedig itt azért úgy olvastam rendes emberek vannak, erre meg még jobban megtapostok. Köszi.
2009. márc. 30. 15:16
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

nincs kép rólad? annak alapján, amit leírtál inkább egy amolyan "izomagyat" képzelek el, akinek mindene megvan. Bocsánat ha tévedek, de nem tudom, hogy edzel (ez nem hátrány), de ha mellé szedsz is valamit, hogy minél izmosabbanak nézz ki, a vállad nem fér be egy normál méretű ajtón, és sztreccs gatyákat hordasz, ami kiemeli a heréid méretét, na azokon a fickókon nemhogy keresztül nézek, de még el is kerülöm.

Az megint csak nem számít NÁLAM (nem tudom más hogy van vele, lehet, hogy többeknek bejönne), hogy azzal kezded a bemutatkozást, hogy Audi-m meg sok lóvém van, mi hiányzik még.

Nem tudom ki világosított fel arról, hogy mindezekre szükség van, de nagyon tévedtek. Egy srác legyen ápolt, de ne legyen nagyzolós, ne legyen nyomulós, de legyen udvarias, és romantikus, valamint gyöngéd, ha netán felkérne egy táncra az esti buli folyamán.

Hangsúlyozom, én ez vagyok, és nem tudom, milyenek a többiek. És nagyon sok múlik azon, hogyan kommunikálsz, kerülni kell a vazze, csávó, csá, és ehhez hasonló dolgokat.

De persze ha csak az kell, hogy hozzád érjenek....


Jó volna egy képet látni legalább, hogy milyen benyomást keltesz, ennél többet hirtelen nem tudok írni..

2009. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

talán az a baj hogy bodzaszedésből van az A6...:):):)bocs ha ezt feltételezem de télleg nem jut eszembe más...én egy tök egyszerű srác vagyok VW golfal járok igaz gti ugyhogy van hangja:) és rengetget melózok szóval tök átlagos fiatal vagyok ... de ennek ellenére hálaégnek soha nem volt bajom a csajokkal vagyis biztos lehetett volna de mindíg a saját "súlycsoportomban" próbáltam keresgélni...ha nekem A6-osom lenne hujujjj nap nem maradna csaj nélkül...:) szóval neked is ezt kéne csinálni keresni egy "sújcsoportot" és előbb utóbb lépkedhetsz a ranglétrán...


mégegyszer bocs a bodzázásér...:)

2009. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
az utolsonak igaza van.lehet sok penzed meg minden ha egy nagy bunko vagy.(pl)a penz,a jo auto nem minden.a csajoknak tobb kell.
2009. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%
marmint az utolso elottinek
2009. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ezt sértésnek vettem! De soha, semmilyen körülmények között nem kérkedem a pénzemmel vagy hogy nekem mim van. Én egy teljesen szerény srác vagyok, és lehet sőt biztos ez a baj. Mellesleg nem vagyok 2 ajtós szekrény.
2009. márc. 30. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!