Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok "köd" a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok "köd" a csajok számára? Minden nő egyszerűen átnéz rajtam! Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon sokat agyalok rajta hogy miért néznek egyszerűen át rajtam csak úgy a csajok. Mintha ott se lennék. Másnak olyan egyszerűen megy, engem meg észre se vesznek. Egyszerűen nem tudok rajta változtatni. Nem tudom mi a baj velem. Pedig mindennap edzek keményen, A6-os Audival járok, lóvém is van, valahogy ki is nézek... Komolyan mondom nem nagyzolni akarok, meg felvágni, meg nagyképűsködni, de felvilágosítottak hogy bizony ezek jók ha kéznél vannak. Itt vagyok 20 évesen és még SOHA nem volt barátnőm... de olyan szinten, hogy még nő egyáltalán nem is ért hozzám. Mi a véleményetek erre?
2009. márc. 30. 15:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Attol függetlenül mert szép kocsival jársz, és van pénzed még nem feltétlenül siker a nök felé. Neharagudj rám, nem vagyok én sem macso tipus.... nem lehet, hogy félénk vagy? Vagy visszahuzodo, mert tudod igy az audi6, meghogy kondizol, a kettö az tasszitja egymást. (Vagány auto, kinézet, viszont ha visszahuzodo félénk vagy belülröl)Probálj beszélgetni ismerkedni lányokal, tényleg szép autod van, ez azért mindenképp elönyödre vállhat.
2009. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

ha tennel fel kepet akkor nem kapnal rossz kritikakat!csak minel hamarabb mert mar nagyon kivancsi vagyok.


15:37-es vagyok

2009. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Lehet leszállni szegény gyerekről ...nem cigányozni meg mittomén mit kell hanem segíteni. Én is hasonló cipőben vagyok mint te(kivéve az audit meg a sok zsét) én is 20 vagyok és nekem sincs volt még barátnőm akár neked , általában rajtam is "keresztül néznek" nem tudom miért , mostanában én is elkezdtem "gyúrni" én se szedek porokat meg egyebet nem vagyok kétajtósszekrény. Sőt ha eddig volt is kicsi felesleg rajtam akkor már ezt a problémát is megoldottam ugyanis fogytam is kicst, legalábbis sokan azt mondják. És te amúgy próbálkoztál már komolyabban lányoknál? ( enélkül sajnos nem fog menni ez tuti engem haverom beszélt rá szedjem már össze magam) Amúgy azt hiszik könnyű dolog csak úgy odaballagni a lányokhoz azok akiknek amúgy is megy , csak nekik van önbizalmuk, főleg h nekik már voltak barátnőik, és épp innen szedik az önbizalmat , mi meg nekünk nem volt tehát nincs mire alapozni(pl még nem mondta senki milyen pasi vagy stb , hogy legyen viszonyítási alapod)
2009. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

tegyetek fel kepet es megmondjuk.es ha igy alltok a dolgok melle nem is fog menni soha.a haveroknak sem volt eloszor onbizalmuk,nem ugy szuletnek.nekik is kellettek csalodasok meg minden.nektek,honnan negyen ha nem probalkoztok???


15:48-az vagyok

2009. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Most komolyan azt vártad, hogy idejössz, és tanúbizonyságot teszel arról, hogy nálad az értékrend teljesen más, mint egy normális embernél, mi meg majd elájulunk? Senkit nem érdekel az A6-os Audi, ha emberileg nulla vagy. Nem gondolom, hogy az vagy, csak hogy legyen összehasonlítási alapod. Amíg ezeket tartod fontosnak, normális lányt nem fogsz találni. Nem leszólás, de ezt azért vedd már észre, ezzel indítottál. Engem az ilyenek személy szerint taszítanak, mert nem a pénzéért fogok valakit szeretni. Vagy az izmaiért. Annyit tudok tanácsolni, hogy ezen gondolkodj el, mert mint látod, ez nagyon kevés embernek jön be, de kívánom, hogy sikerüljön találnod egy tényleg normális lányt.


Ui.: azért túlzásokba ne essünk, hogy már cigányozunk is...

2009. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

egyetértek, az a baj, hogy az írásod alapján azt a benyomást keltetted, amiket itt leírtak.

Ha nem azzal kezded, hogy sok a zsém , van egy autóm, meg izmaim, hanem azzal, hogy 172 magas 82 kiló, mittomén, kicsit kerek fej, és pihe szakáll, nem ezek lennének a reakciók.

Az a baj, hogy te tényleg hiszed, hogy az Audi meg a zsé garancia a csajokra, és mikor ezért sokan "kiröhögnek", akkor meg megsértődsz.

SZámunkra nevetséges, lényegében szükségtelen információk voltak az Audi meg a pénz, és emiatt alkottunk egy olyan képet rólad, ami állítólag nem igaz rád, és egyébként meg a kétajtós szekrényekre jellemző.

Nem feltétlenül a válaszadók hibája az, ha MINDENKI ugyanazon a vélemyényen van.

A vélemyényed a lányfogásról próbálták itt többen megváltoztani.

2009. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Akkor leszek én az aki megpróbál normálisan segíteni a saját történetemmel...

17 vagyok, kb egy-másfél éve vett 180°-os fordulatot az életem...

előtte egy rendes kedves srác voltam de aztán történt valami... én sem tudom hogy mi, de valami gyökeresen megváltozott...

Előtte a tanulás és a foci tette ki az életem...

Most csak annyiban különbözök hogy merek nyitni a lányok felé és potenciális barátnőjelöltnek tekintem a legtöbb korban hozzám közelálló lányt... észreveszem ha egy lány rám néz és ha kell megteszem én a következő lépést...

De ez mind ne vezessen félre én sem vagyok egy donhuán...

egyébként többet kellene beszélgetnem veled h esélyem legyen egyáltalán segíteni rajtad... így neten keresztül ennyi telt tőlem... remélem bántót nem írtam és valamennyire egyáltalán segitettem

2009. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Álljunk meg egy percre. Jártam én eleget HÉV-el Buszoztam sokat, néztek le engem sokan amikor a -20-ba vártam a buszt és integettek nekem azok akik már kocsival jártak. De én nem voltam/vagyok ilyen. Elkezdtem tőzsdézni lekopogom, hála Istennek bejött, de soha nem voltam nagyképű ember, csak egyszer nekem azt mondták hogy így úgy pénz nem kell a párkapcsolathoz de azért mindenki örül ha van egy kicsi tartalékba. Most azt hogy leírtam a kérdésembe előfordul de nem nagyzolni akarok...
2009. márc. 30. 21:48
 29/33 anonim ***** válasza:
biztosan egy tuskó vagy:)
2009. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
en ismet csak azt tudom mondani,hogy kerek szepen kepet!
2009. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!