Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történet a következő:tavaly megismerkedtem egy sráccal,akivel majdnem jártam de kavartunk,smárotlunk stb.,de neem feküdtünk le.(Ez mind nyaralás alatt történt mert a családunk együtt nyaralt.Neki és nekem is volt egy romlott kapcsoltunk odahaza.)Aztán neem keresett engem,nem jött el a találkozókra.Nem beszéltünk fél évig és msnen fél év múlva karácsony körül rám köszönt,h látta a képeimet és ,h mennyit változtam,csinosabb, vagyok.2 hónapig folyamatosan bókolt,de nekem akkor egy tartós kapcsolatom volt.Szakított velem az a srác akivel akkor voltam.Erre ez a másik még jobban elkezdett nyomulni,találkoztunk,újból föllobannt köztünk az a "láng".Aztán volt egy házibuli,mindketten sokat ittunk.Túl sokat.És mivel ő nem élvez el könnyen(ezt ő mondta és télleg így is volt) nem tudtunk parancsolni magunknak és lefeküdtünk.És együtt is aludtunk.De nem élvezett el.Azóta a srác nem keresett,de párszor összefutottunk szinte csak haverként néztünk egymásra a történtek után.Elhatároztam,hogy engem többé nem érdekel,idén is velük megyünk nyaralni,már levan foglalva.Pár nappal ezelőt(6 napja kb)szúró érzést éreztem a méhembe és kiszámoltam,h pont akkor volt peteérésem amikor lefeküdtünk.A mensim 4 napja nem jön meg,a méhem kemény.Bnőim szerint fenáll a terhesség esélye.De elvetetném mert ha az apja nincs mellettem nem bírom végig csinálni egyedül.Viszont nem tudom,h megérdemli-e,hogy elmondjam neki,ha kiderülne,h 100%,h terhes vagyok.Megérdemli,h tudjon róla?Ti mit tennétek a helyemben?Kérlek kioktatást ne írjatok,mert így is pocsékol érzem magam,tudom,hogy hiba volt.)előváladéktól lehetek max terhes)És tegnap csináltam tesztet és pozitív lett!!!ezt a sztorit már egyszer leírtam csak akkor még neem volt teszt csinálva.
2008. febr. 27. 15:28
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és 1 hete késik...de már van egy pozitív teszt.
2008. febr. 27. 15:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus,hát nincs szerencséd!Sztem beszélj a sráccal elvégre ketten hoztátok össze.Nem írtad hogy hány éves vagy,de ilyen helyzetben nem lenne szerencsés megtartani,de ez csak az én véleményem,ezt neked kell eldönteni.
2008. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
szia! mivel biztos h a fiú az apja (ha ez biztos) ezért ugy gondolom akármekkora kitolás(nemtudom minek nevezzem amit csinált) tudnia kell a következményekről. (ez jó pl lenne neki is hogy ezt más lánnyal esetleg veled eljátsza a közel jövöben) emellett abban is biztos vagyok hogy mégha tudja is és beleélné magát akkor is azt kel mondani neki h nem osztod meg vele ezt az "élményt". mert nem tartod rá méltónak. mindezek mellett sok sikert kivánok:) hajré:)
2008. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém!!Nagyon sajnálom....remélem nem vagy fiatal már,mert akkor nagy baj van....
2008. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgyis elveteted, nem muiszáj szólni neki. Ha megtartod, örökbe is adhatod.


[link]

2008. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leírtak alapján nem szimpi a csávó és szolnék neki hogy tudjopn róla és neesen jol neki de elvetetheted azért de szolni muszáj hisz közös
2008. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

huh ez nagyon gázos téma.az a gond hogy szerintem azt fogja mondani, hogy nem az övé a gyerek,mert nem ment el.én azért szólnék csak neki, hogy fizesse ki az abortusz felét, hiszen nem egyedül hoztad össze.Gxorsan menj el dokihoz, mert szerencsére a teszt sem 100%-os.meg hát az idő is szorít...

nem is tudom mit kívánjak.először is kitartást, hogy végig tudd csinálni!Tudod! ami nem öl meg az mgerősít!

2008. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!