Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ebből? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, köztünk csak nagyon az elején voltak lángoló érzelmek, de az is inkább csak fellángolás volt, aztán nagyon lassan kialakult egy mély szeretet. Nagyon különbözőek vagyunk, mindketten meglehetősen határozottak és akaratosak is, nehezen engedünk, rengeteg időbe és kompromisszumba került, mire összecsiszolodtunk.

Mostanába beszélgettünk a kapcsolatunkról és arra jutottunk, hogy már nem tudjuk mi tart össze minket. Mindketten lángolóbb érzelmekre vágyunk. Azt akarom, hogy megőrüljek annyira imádjam a másikat és ő is ugyan ezt és arra jutottunk, hogy ezt egymástól sajnos nem fogjuk megkapni, ezért szakítottunk.

Szakításunk óta azomban mégjobban elmélyültek az érzéseink, még jobban szeretem. De most sem a lángoló szerelmet érzem, hanem az aggódó szeretet, hogy épp mi lehet vele, ha nem vagyok vele, a gondoskodó szeretet, hogy ne legyen semmi baja, valami nagyon mély. De semiképp nem olyan mint amire vágyom.

Szerintetek miért van ez? És, ha kimondtuk a szakítást miért nem tudunk elszakadni egymástól?

Ezt akartam, keresnem kellene azt a szerelmet amire vágyom de én ehelyett csak vele vagyok elfoglalva, csak rá gondolok!

Miért?


2011. júl. 5. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Megszokás, ez ellen harcolni kell. nekem 5 éves kapcsolat után minden lelki erőmre szükség volt hogy kiöljem ezt az érzést. Sikerült. Megérte.


24/F

2011. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El kéne döntened, hogy számodra mi a fontosabb: szeretni valakit úgy Isten igazából, mélyen, őszintén, úgy, hogy az életedet is rábíznád, vagy azt akarod, hogy ezer fokon égve vesd bele magad mindenbe valaki másért, amiben nem garantált a te épséged.

Egy kis segítség: a lángoló szerelem soha nem fog örökké tartani, mert JÓesetben felváltja az a fajta szerelem (mert szerintem igenis az is szerelem), amit most is érzel.

Döntsd el mit akarsz. "Élni" még, megtapasztalni még sok lángolós érzést, ami után vagy örökre ezt fogod hajszolni, vagy megállapodsz valamelyik mellett, amiben úgyis elveszik ismét az az érzés. És akkor jöhet a kérdés... hogy jobb-e az, mint ez volt, megérte-e, csak mert érezted újra azt a bizsergetően jó érzést egy darabig? :)

Fel kellene nőnöd (érzelmileg is) egy komoly kapcsolathoz... és nem úgy kéne rá tekintened, mint egy "izgalmas" dologra, hanem mint a jövődre, az életedre...

2011. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!