Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Lesz ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Lesz ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik nekem, és tudom hogy én is tetszek neki, többször is mondta már. De vhogy mégse akar elköteleződni, nem akar kapcsolatot, és én nem értem az okát!
2011. febr. 20. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Értsd meg az okát!
2011. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sztív2000 ***** válasza:
Biztos mert bánat ronda vagy! És nem tetszel neki. A külső is fontos, hogy a pasi/nő elfogadja a másik lelkét. Vagyis legalább a közeledését. Keress más pasit vagy nyiss még pár ilyen hülye témát, te lelki roncs!
2011. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!