Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ebből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ebből lehet párkapcsolat? [részletek lenn]

Figyelt kérdés

1 évig jártunk, de szakított velem mert nem bírta a távolságot. :S

A szakítás óta találkoztunk 1x, akkor azt mondta, szeretné folytatni, mert szeret nagyon.

Úgy volt most pénteken is találkozunk, de lemondta. [miszerint szarabbul érzi magát, ha találkozunk, de nem vagyok vele állandóan.]

Most úgy van, hogy TALÁN sikerül sulit váltanom, és abba a városba menni, ahol ő lakik/tanul. Most beszéltem vele telefonon, nem sok értelmeset mondott, inkább a szexuális élményeinket emlegette :D Még nem mertem mondani neki, hogy találkozzunk holnap, mert minden rendbejön. Szerintetek lehet még ebből párkapcsolat?


2010. nov. 11. 15:29
 1/4 *Hófehérke* válasza:

Ezt most tényleg nekünk kéne megmondani?

Ezt a dolgot csakis úgy tudhatod meg, ha oda álssz elé és megbeszélitek...Csak Ő tudhatja, hogy mit érez irántad és mik a tervei...Mi nem ismerjük, nem vagyunk gondolat olvasók, szerintem Te sem.. a kommunikáció csodákra képes..Szerintem próbáld ki...:)

2010. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem megy. akárhányszor kérdezek tőle vmit ezzel kapcsolatban, másról kezd beszélni...:s
2010. nov. 11. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a szexről beszél azért kár sulit válltani(ha nincs más oka,csak Ő)De mi nem látunk bele..
2010. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát örült sztem, h. jött most 1 ien lehetőség, mert éreztem a hangjából. am bocsi a rövidítésekért, de fél kézzel nehéz gépelni xd
2010. nov. 11. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!