Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, lehet ebből baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
A barátom egy hétre megy a Balatonhoz,nyár elején,egy hétre,csak fiúkkal. Tudom,hogy mi folyik a Balatonnál nyáron,és nagyon aggódom,főleg hogy abban a korban van. (18 éves,mint én) Még nem csalt meg és nem is az a tipus,de félek,milyen hatással lesznek rá a barátai,mert nekik nincs barátnőjük. Eddig kétszer ment nélkülem bulizni,akkor is aggódtam,hát majd most,egy hét alatt..tudom,hogy nem adott okot rá,így nem kéne problémáznom,de az előző barátom megcsalt. Lehet ezért is vagyok bizalmatlan.Amúgy másfél éve vagyunk együtt.
2010. ápr. 26. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mi folyik a Balatonnál nyáron? Minden évben ott nyaralok, és eddig semmi jó nem történt. :|
2010. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenki tombol,bulizik,csajozik/pasizik..
2010. ápr. 26. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előzővel értek egyet!


Ami a Balcsin történik az az, hogy a sok öreg egy egész nap a vízben ül és hugyozni sem mennek ki belőle...


Sajnos a Balatn már nem a régi:(

2010. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem HA megcsal nem szeret igazan, es akkor jobb is ha most csal meg, mint majd par ev mulva. de szerintem nem kene aggodj ha eddig sem adott okot ra:)..fo a nyugalom:D...es a bizalom;)
2010. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Balatonon XD

esetleg miss kézivel tudna +csalni

2010. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!