Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet ebből valami? Vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam akivel minden nap szemezünk meg amikor beszélgetünk eléggé egy hullámhosszon vagyunk, viszont ebédszünetben általában egy másik csajjal van folyamat, akinek ugyan van pasija és szereti is, de mégis úgy tűnik hogy nyomul rá. Én nem vagyok egy nyomulós fajta, nem is akarok az lenni de jó lenne már ha történne valami mert ez elég idegesítő hogy bámul de mégsem tesz semmit. Ha mással lát beszélgetni akkor is néz, olyan mintha féltékeny lenne...

Szerintetek mit kéne tennem? Rá se nézzek hátha akkor észbe kap vagy szemezzek vele továbbra is mintha nem is zavarna h a másik csajjal van folyton?

Ti mit tennétek?


2010. júl. 17. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ne keverd a munkát a párkapcsolattal!(szerintem)
2010. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem se a munka munka a kapcsolat kapcsolat ha ez a kettő együtt van megunjátok hamar egymást és valószínü hogy sok-sok vita lesz...
2010. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem meg nem azt kérdezte hogy keverje-e a munkát a párkapcsolattal,vagy ne.


amúgy szerintem kicsit hanyagold,beszélgess több férfi munkatársaddal,és nézd meg a reakcióját..ha féltékeny,egyértelmü a dolog..ha meg nem érdekli,akkor meg felejtös..


sok sikert:o :))

2010. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem hinném hogy baj lenne abból ha munkatárssal jönnék össze, megunni tuti nem unnánk meg egymást mert nem is egy a munkakörünk így nem találkozunk olyan sokat.

Még írhattok! :)

2010. júl. 18. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!