Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? A barátom, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A barátom, azt mondta, hogy ha abba hagyom a fősulit, akkor egy vesztes vagyok és ő vesztessel nem akar lenni. És ha most ezt feladom akkor bármit feladok az életbe Felhívta a bátyámat, hogy, hogy vegyen rá hogy ne hagyjam ott a sulit.

Figyelt kérdés
Azért, akarom, ott hagyni a sulit, mert munkát akarok találni, mert szűkösen jövünk ki anyagilag.
2011. febr. 5. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, de igaza van.
2011. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Azt gondolom, hogy Ő gondol a jövődre. Ha szűkösen is, de kijöttök valahogy, akkor még nem vagy rákényszerítve arra, hogy otthagyd a sulit.
2011. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Akkor vagy vesztes, ha hagyod magad egy rossz döntésbe hajszolni. Aki képes halasztani a fősulin - mert ezt is lehet, halaszthatsz asszem 2 évet, utána meg folytathatod levelezőn - azért, hogy a megélhetésben segíts, az számomra nyertes, és nem vesztes. Én örülnék, ha a csajomnak ilyen hozzáállása lenne. Ez azt jelenti, hogy képes vagy racionálisan gondolkozni, és áldozatokat hozni.
2011. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Ja és suli mellett is lehet munkát vállalni, könnyebben, mint suli nélkül. Diákokat sokkal hamarabb foglalkoztatnak, mint olyanokat, akiknek semmi végzettségük sincs az érettségin kívül. A fősuli 3 év, vagy kivárod és elvégzed, vagy szívhatsz állandóan a munkanélküliséggel, mert még olyanok sem kapnak munkát, akiknek van szakmájuk, legyen az diploma, okj, bármi.
2011. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
1 tárgyat kéne megcsinálnom a fősulin , fizetősen, mert már halászgattam nagyon sokat
2011. febr. 5. 22:19
 6/20 anonim ***** válasza:

22:16 megnézném én, hogy RENDES munkára hol vesznek fel diákokat.

Kérdező: én támogatlak a döntésedben. A Te életed, ne hagyd, hogy mások torz elvei befolyásoljanak! Nyertes az, aki midnen helyzetben meg tudja állni a helyét, és nem az, aki görcsösen, még ha bele is gebed, csakis a megálmodott ösvényen próbál végigmenni.

2011. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Akkor főleg ne hagyd abba. 1 tárgyat össz vissz és most akarnád abbahagyni?

Mi lenne úgy belőled? Szakmád van? El tudnál helyezkedni?

Pillanatnyilag talán jó megoldásnak tűnhet ez anyagilag, de hosszútávon nem működőképes, továbbra is fenntartom, hogy a barátodnak igaza van.

2011. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Levelezőre nem tudod átkérni magad?
2011. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
azért mondja ezt valoszinuleg,h ne hagyd ott a fősulit,és ez motivaljon,mert tudja,h ha befejezed a sulit,akk sokkal többre viheted:) amugy miylen szakmat tanulsz ki?
2011. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát rendes hely, az árufeltöltés és ilyesmi annak számít? Mert szerintem az az 500 Ft-os órabér nem olyan rossz. Illetve papírcsomagolós melót szoktak még hirdetni, fordítást, diákoknak. Szóval azért nem rossz melókat, nem olyanokat, amikért sosem kapsz fizetést, de kb. kifulladsz.
2011. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!