Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? A barátom, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A barátom, azt mondta, hogy ha abba hagyom a fősulit, akkor egy vesztes vagyok és ő vesztessel nem akar lenni. És ha most ezt feladom akkor bármit feladok az életbe Felhívta a bátyámat, hogy, hogy vegyen rá hogy ne hagyjam ott a sulit.

Figyelt kérdés
Azért, akarom, ott hagyni a sulit, mert munkát akarok találni, mert szűkösen jövünk ki anyagilag.
2011. febr. 5. 22:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
akkor vagy a legnagyobbvesztes ha azt csinálod állandóan amit mások akarnak,és a csajod irányít.
2011. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
vagy a faszid
2011. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ez a vesztes duma kamu :) nyilván nem hagyna ott arra alapoz hogy szereted annyira hogy ne hagyd ott :) amúgy igaza van ott van muter stb kérjetek segítséget v akármi de nem kéne ott hagyni


19F

2011. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Próbálj meg átmenni levelezőre. Nekem mondjuk nagy szerencsém volt/van a munkával. Levelezőn tanulok, turizmus- vendéglátás szakon, és sikerült szállodában elhelyezkednem, recepción. 800 Ft-os órabérrel dolgozom, igaz, éjszaka. Mellette benne vagyunk a párommal egy MLM rendszerben. Úgyhogy lehet suli mellett rendes munkát találni. Hajrá, ne add fel! 22/N
2011. febr. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Mellette benne vagyunk a párommal egy MLM rendszerben."


Karrier xD. Kitalálom: Zepter :D vagy bíforlájf nevű osztrák kapcsolatú biztosítási csalással/piramisjátékkal foglalkozó bűnszervezet..

2011. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
h faszid :DDDD
2011. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy akkor tartson el.
2011. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Karrier xD. Kitalálom: Zepter :D vagy bíforlájf nevű osztrák kapcsolatú biztosítási csalással/piramisjátékkal foglalkozó bűnszervezet"

Nem talált, nem Zepter, hanem Ökonet. :) Kézzelfogható, minden nap használatos termékek. De most nem ez a lényeg. Azt kereset kiegészítésnek csináljuk, nem abból élünk. A karrierem a szállodában épül. Sok feladattal és felelősséggel. 2 év alatt egy egyszerű, tökkezdő recepciós státusztól eljutottam odáig, hogy beleszólok az árképzésbe.

A lényeg Kedves Kérdező, még mindig azt mondom, hogy igenis meg lehet oldani a sulit meg a tanulást együtt. 22/N

2011. febr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is csináld azt,hogy munkát vállalsz mellette és akár nappalin is maradhatsz,én is így csin álom plusz én is MLM-zek mellette,mert szeretek segíteni az embereknek(és nem húzok le senkit,nem kényszerítek senkit,hogy lépjen be,hanem lazán és könnyedén,),plusz vannak hatalmas céljaim és szeretem a pénzt is meg a luxust,de én is dolgozom mellette informatikusként általában programozó,de volt már rendszerfelügyelet is.


23F

2011. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt,tök jó,hogy vannak céljaid és nem várod el,hogy anyuka tartson el,hanem valamit tenni akarsz magadért.

Pasid meg nem minősítem,nem minden egy fősuli amúgy,tehát nem ettől leszel te vesztes,hanem ha beletörődsz a dolgokba és nincs célod nincs ami hajtson,ekkor lesz valaki vesztes.

Ilyen erővel Bill Gates,Steve Jobs egy vesztes őket kirúgták az egyetemről.

2011. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!