Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jottel ossze olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jottel ossze olyan pasival aki egyaltalan nem tetszett, es else tudtad volna kepzelni hogy szeresd?

Figyelt kérdés
De valami megis megfogott benne.Mi lett a vege?
2011. júl. 4. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15 éveskoromban ismertem meg és utáltam mert szerintem nagyképű pasi volt.20 évesen még ki nem állhattam aztán 26 évesen hozzámentem,most már 6 éve vagyunk házasok és van 3 babánk.Fantasztikus férj és odado apa.Néha jokat nevetünk azon,hogy ki nem állhattuk egymást egészen addig amig össze nem futottunk egy nyaralás alkalmával.
2011. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen.2 évig fel se tűnt a létezése:) Annyira semleges volt.

Aztán valami változott,azóta tart

2011. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerettem már bele olyan pasiba, aki nem tetszett, nem volt az esetem, de valami mégis megfogott benne.


Én szerettem volna összejönni vele, de neki nem kellettem. Elzavart.

Ennyi.

2011. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Körülbelül 3 napja ismertük egymást amikor választás elé kényszerített, hogy ő nem vár egy hétnél tovább egy lányra és döntsem el a hét végére. Nem is tudom mit gondoltam, mert még csak nem is tetszett. Csak éreztem egy kellemes izgatottságot, másnapra pedig elém állt, hogy akkor mi legyen.. Én igent mondtam de már abban a pillanatban megbántam ahogy kiejtettem a számon. Kellemetlen volt, mert megakart csókolni, de én teljesen kikészültem a gondolattól. 3 napig ment az enyelgés én tényleg próbálkoztam de konkrétan még mint embert is megutáltam. Így egy csúnya veszekedés után (a motorját verte, rúgta, dobálta helyettem - de azért kedves gesztus)könnytelen búcsút vettünk. Természetesen ahogy lennie kell még 2 hónapon keresztül a hátsómban kullogott ahogy kiléptem a ház ajtaján.
2011. júl. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem vonzodsz hozzá akkor nem érdemes össze jönni.
2020. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!