Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jottel ossze olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jottel ossze olyan pasival aki egyaltalan nem tetszett, es else tudtad volna kepzelni hogy szeresd?

Figyelt kérdés
De valami megis megfogott benne.Mi lett a vege?
2011. júl. 4. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Igen, volt ilyen.

Az lett a vége, hogy megcsalt.

2011. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen kapcsolat elvileg nem alakulhat ki.

Aztán mióta pénz létezik, mégis.

2011. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem tetszett, el nem tudtam volna képzelni, hogy szeressem, sőt, mégcsak nem is fogott meg benne semmi. :) Fiatal voltam és idegesített, hogy nem volt barátom, az első jelentkezővel összejöttem, de 3 nap múlva ki is dobtam. Nem éreztem bűntudatot, mivel mint kiderült, neki meg csak "arra" kellettem volna.
2011. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Ha valaki nem tetszik, annak van oka. Most nemcsak a kulsore gondolok, hanem osszessegeben. Ha a szemelyisege taszit mar az elejen, az csak rosszabbodni fog...mi ertelme az ilyen kapcsolatnak?
2011. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
igen.Külsőre egyáltalán nem az esetem volt.Nem volt csunya,de helyes sem.És idősebb is volt egy jó néhány évvel.De mégis őt tudtam a legnehezebben elfelejteni,mert erősen beleszerettem.
2011. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, két évig rá sem hederítettem, most meg ő az akit eddig a legnagyobb szerelmemnek hívok.
2011. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak olyan pasikkal jöttem össze, akik első látásra nem tetszettek, aztán mégis szerelmes lettem. A vőlegényem se tetszett, mikor először láttam( nem az, hogy csúnyának, vagy visszataszítónak találtam, de semmit nem vátott ki belőlem, aztán mégis beleszerettem.)Igazából nekem még soha senki nem tetszett meg első látásra.
2011. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kétszer. A gyengébbek (pl. második hozzászóló) kedvéért mindkettőnél gazdagabb voltam, főleg a másodiknál, ő szinte nincstelen volt.

Az egyik vége az lett, hogy még nagyon fiatalok voltunk, nem sokáig tartott. A másodikkal pedig az együttélés nem sikerült, túl különbözőek voltunk, sok volt a vita, aztán már nem bírtuk.

2011. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannal jöttem össze akit egyenesen utáltam, sőt kölcsönösen utáltuk egymást. Külsőre se tetszett az ideálom ellentéte volt. Mindig csak veszekedtünk, cikiztik, piszkáltuk egymást. Aztán egyszer ugy hozta a sors, hogy átbeszélgettünk egy egész éjszakát és egymásba szerettünk. Ő lett az első mindent elsöprő szerelmem. Csodálatos 2 évet töltöttünk egymással, békében váltunk el. Azóta is jóban vagyunk.
2011. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem 3x mutattak be az illetőnek, de csak a negyedik alkalommal vettem észre. Számomra teljesen átlagos volt, nem jött be, pedig a környezetemben mindenki a lába előtt hevert. Nem volt előtte barátom, így belementem, elkezdtem randizni vele, de fél év után szakítottam. Ő azonban olyan nagyon pedálozott, hogy visszatértem hozzá, és még bele is habarodtam.. Sajnos azonban hozzá volt szokva, hogy mindenki a tenyeréből eszik, elalél tőle és minden úgy van, ahogyan ő akarja. No ezt nem kapta meg tőlem.. Kibújt a szög a zsákból, mikor először emelt rám kezet. És ez még sokszor előfordult, mire el tudtam tőle menekülni..

Életre szóló rossz tapasztalat volt:S Mára azok a tulajdonságok, amik benne megfogtak (domináns személyiség, társaság közepe) inkább taszítanak egy férfiban.

2011. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!