Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszterkor osszejottem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor osszejottem egy sraccal aki egy ideje tetszett nekem. Meddig varjak, erdemes-e egyaltalan?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor osszejottem egy sraccal aki egy ideje tetszett nekem.Neki van egy zuros 1.5eves kapcsolata,akivel nem boldog,es folyton veszekednek.Nem fekudtem le vele,mert nem tartottam helyesnek,es utolag o is mondta h tetszett ez neki...csodalatos 2ejjelunk volt..azt mondta h nem boldog a csajaval,vele nem tud ugy beszelni mint velem,es fontos neki az oszinteseg.Hazajottunk es azt mondta h neki nem csak egy csokot jelentett az egesz,hanem sokkal tobbet.De o meg mindi a baratnojevel van,akire azt mondta h nem kell ot irigyelnem mert sokkal tobbet erek mint o...de o meg vele van...bolondit engem a srac,vagy erdemes varjak utana..?
2009. jan. 6. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem várhatod tőle, hogy egyből egyhagyja a barátnőjét, hiszen másfél év együtt töltött idő is már idő. Beszélj vele, mond meg neki, hogy döntse el x időn belül. De csak akkor állítsd válaszút elé, ha te komolyan gondolod, ne rombold szét különben a kapcsolatukat!
2009. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is állítsd választás elé valamennyi idő után (pár hét) addig meg ismerjétek meg egymást, hogy Te is megtudd, tényleg összeilletek-e és, hogy tényleg vele szeretnél lenni. Nekem például volt olyan, hogy találkoztam egy sráccal, sokat beszélgettünk, meg mentünk ide-oda aztán minél jobban megismertem, annál inkább rájöttem, hogy nem akarok vele összejönni. szóval tényleg nagyon gondold meg, ne tegyél tönkre feleslegesen egy kapcsolatot még akkor sem, ha állítása szerint nagyon rossz. De ha tényleg vele akarsz lenni, akkor adj neki pár hetet a döntésre, addig ne is engedj semmiféle tapinak vagy szexnek stb, csak beszéd... és ha még akkor sem hagyja el a barátnőjét akkor hagyd, mert azt jelenti, hogy szereti még.
2009. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat...nekem van is egy kigondolt tervem...2het mulva buli egy diszkoban egy kozos baratunk szulinapjan.O is jon es mondta h elintezi h a csaj ne jojjon...es ott meglatom o mit tesz...ha kezdemenyez vlmit akkor megmondom neki h addig nem amig van baratnoje...es megegyszer koszonom h ilyen gyors valaszokat adtok...
2009. jan. 6. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!