Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszterkor "megcsalt" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor "megcsalt" a barátnőm?!?!? Akkor megbocsájtottam neki, de azóta se tom felejteni a dolgot. Több lent!

Figyelt kérdés

Tehát úgy volt, hogy szilveszterkor elmentünk az Én baráti körömbe szilveszterezni, ő nem sok mindenkit ismert csak névszinten és hát eléggé barátkozott mindenkivel és ittunk is mint a meszes. Na most ő annyira, hogy már szinte menni se tudott. Fent feküdtünk az ágyon nem volt semmi gond, de le kellett mennem wc-re addig őt egyedül hagytam. Mivel sokat ivott és már mindenkivel túl barátian bánt ezért is féltem kicsit de megbíztam benne. Na most elég sokat pisáltam szal volt idő minek történnie. Addig a legjobb barátommal(az elmesélések szerint _ő azt mondja nem emlékszik semmire_)smárolt egy kicsit. A barátnőm tényleg nagyon kész volt és nagyon barátkozni akart mindenkivel, de hogy a legjobb barátom ezt kihasználja, hogy a csaj alig tud magáról ő meg csak azért is mert a csajom megöleli már le kell smárolni? Ekkor nagyon ideges lettem de azért hazavittem mert elég messze voltunk az otthontól. Azután 2 napig nem is beszéltünk szinte de aztán megbocsájtottam neki. Csak az a baj, hogy azóta is bennem van ez, hogy mivan, ha megint megcsal. És már nem tudok rá úgy nézni mint előtte. Mert csalódtam benne nagyon nagyot. :( Most mit csináljak??? Szeretem ő is szeret engem. De azóta egy kicsit elvagyok tőle hidegülve. :( Jöhet Privát is! Bocsi, hogy hosszú lett!!

17/F és 15/L


2010. febr. 8. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Elég gáz hogy a csajod tacs részegre leissza magát 15évesen.

nem semmi...

szégyelje el magát.

igy én sem biznék meg benne már..

nem tudott magán uralkodni?

aláirom a szilveszter arrol szol hogy mindenki bulizzon és jol érezze magát...de ennyire leinni magát egy nönek..szégyen.

a helyedben nem bocsátottam volna meg ..

és ha most van egy kis eszed,..akkor véget vetsz a dolognak..

2010. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pasi sem egy szépség mikor leissza magát hát még egy csaj! A barátnőd mondta el ezt a dolgot neked? Biztos, hogy igaz? Ha igaz nem kellett volna kibékülnötök. 15 évesen leinni magát nem kéne. Ha elmegy legközelebb is bulizni akkor is elissza magát annyira, hogy nem tud magáról és így cselekszik.
2010. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De az is lehet hogy józanon nem tette volna meg ugyanezt.
2010. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz mar bízni benne akkor értelmetlen vele lenned. Találsz majd másikat és ráadásul neki is egy jó lecke lesz!
2010. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
08:17-es, a részegség még nem mentség, semmilyen apró dologra! Ezt egy normális ember eltudja kerülni, és ha valakinek ennyi az esze....szerintem kérdező hagyj békét neki, később csak kellemetlenebb lesz!
2010. febr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah szerintem is szakíts vele, meg 17 éves vagy,lehet még 100 sokkal jobb nőd:P
2010. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ha egyszer megtette, többször is megtette. Sőt erre a részegségre mindig csak ráfogják. Szerintem józanul ugyanúgy megtette volna. A "legjobb barátod" biztos hogy a legjobb barátod??? Mert egy legjobb barát ilyet véletlenül sem tesz! soha!
2010. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A párom volt már h.megcsalt valakit részegen,de nem akarta és megbánta, nem gondolkozott.Bár én eddig akármennyit ittam,sose csaltam meg senkit,mert tudtam gondolkozni.Szóval ha nagyon szeretne akkor előre gondolkozott volna.AMúgy még marha fiatalok vagytok.Cseréld le,mert ha őszinte és megbízható marad,te akkor sem fogsz tudni benne megbízni,mert mindig ott lesz a füled mögött a kisördög, h.mi van ha mégis megcsal/t mégegyszer.Van időd még találni más sokkal jobb barátnőt.
2010. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy nem kellett volna ennyit innia. Ööö. Fent voltak a szobába még mások is és ők mondták, hogy ez volt.

Amúgy józanon biztos, hogy nem tette volna meg(egyik se). Viszont mindkettőben nagyot csalódtam. Oké, hogy nem ismeri a baráti körömet és akar ismerkedni(egy egy ölelés szilveszterkor belefér), de, hogy ezt a legjobb barátom kihasználja és egyből szájra megy az már kicsit nekem sok.

Én is akármennyire voltam részeg mindig tudtam, hogy épp ki jön oda hozzám és mit akar. Nem értettem félre sohasem.

Csak tudjátok az a baj, hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. :S Ő azt mondja már ezerszer megbánta meg bocsánatot kért de hát, ha valakit egyszer már műtenek a hegek örökké ott maradnak.

2010. febr. 8. 15:13
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és még az zavar, hogy így nekem úgy tűnik ,ha megyünk a városba kézenfogva és jön velem szembe egy ismerős akkor egyből az ugrik be, hogy mekkkora lámának néznek, hogy még mindig vele vagyok. És ez egy fajta szégyenérzetet kelt bennem! :/
2010. febr. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!