Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtottam a feleségemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtottam a feleségemnek, jól tettem?

Figyelt kérdés
A feleségem négy hónapon át tartotta a kapcsolatot egy pasival,akivel már odáig jutottak ,hogy csókolóztak,ölelgették egymást,de a szexet tagadja a párom,hogy az megtőrtént volna. Úgy bukott le a feleségem,hogy az újdonsült barátai,akik a szeretője baráti voltak a facebookra szándékosan tettek fel róluk olyan képeket,amiken lassúzás közben csókolóznak,ölelgetik egymást,jól érzik magukat. (ennyit a barátokról) Nagyon fájt minden amit láttam és az,hogy hónapokon át hazudott. Feleségem állítása szerint ő nem akart semmij a sráctól és szerelmes sem volt a srácba,de most ott tartunk,hogy meggondolta magát a párom és már nem kell neki ez a kaland,de mindezzel akkora bajt okozott,hogy a srác barátai,akik csendi csapatnak nevezik magukat,hogy megfenyegették,rátámadtak a feleségemre a munkahelyén,engem is megtámadtak,közben feljelentést tettünk ellenük a rendőrségen,amit ez a csapat nem nézett jó szemmel. Mindezek után mégis szeretem a feleségem ,de bîzni már nehezen tudok benne,hiszen a szemembe hazudott. Tény,hogy megromlott a kapcsolatunk egy kicsit,amikor sokat dolgoztam,de ahogy a feleségemnek is mondtam nem keĺlett volna máris más pasi karjai közé rohannia. Félek,hogy ha egyszer megtette,hogy hazudott,félrelépett akkor megteszi máskor is. A feleségem szerint nem lesz legközelebb.
2011. okt. 1. 07:34
1 2
 1/14 oralking ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni mennyi idősek vagytok, mióta éltek együtt, együtt stb.

Ha szereted még akkor bocsáss meg neki, de légy résen és neveld. Ülj a nyeregbe, kínozd, megérdemli. Sőt, ha komolyan gondolja akkor ezt el is fogja fogadni.

2011. okt. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom milyen lesz a jövőtök, de az biztos hogy sokáig fel büfög a tarhonya leves,és sok veszekedésnek lesz az alapja.
2011. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1. szerintem add be a válási pert, ha nincs még gyerek, és húzz el új helyre, töröld magad a facebookról meg hasonlók, akár ha beszélsz nyelveket, menj el külföldre, soha nem lehet tudni, hogy ezek a gyökerek mit akarnak veled


2. ha van gyerek, akkor érd el, hogy a bíróság ítélje neked és az első pont


Az ilyen nőtől meg kell szabadulni, ott kell hagyni, egy férfi legyen büszke és legyen tartása!!!!!!!! Kib*szott gyorsan válj el tőle és hagyd ott, nem érdemel meg, gondolom, nem akarsz egész életedben egy ilyen nőt magad mellé ...

2011. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon attol függ.

mennyire hanyagoltad el? semmi szeretetet nem kapott töled?

miota vagytok házasok?


mert ha régota vagytok házasok és eléggé el lett hanyagolva,én megbocsátanék neki. nekem van egy bnöm aki 10 éve házas de félrelépett mert a férje egy cófikarcnyit sem törödött vele holott azt állitotta szereti. de se puszi se ölelés ,szexbe is önző volt, befordult a falnak.

bnöm nagyon szereti a férjét. de megörült attol hogy nincs szeretet körülötte és potolta a hiányt. a pasi nem tud rola, csak én de utána a férjével is rendezödtek a dolgok,valahogy ujra normális lett igy a csajnak nem kellett potlék.


ha téged is folyton kért hogy törödj vele meg mutasd ki a szereteted de nem tetted meg akkor bocs de sztem te vagy a hibás nem ö.


viszont ha kapot némi szeretetet és nem is régota vagytok együtt akkor sztem ö és akkor hanyagold...


egy esélyt sztem mindneki kaphat ha a helyzet ezt kivánja.ha tényleg csaka zért tettemert máshol megkapta amit töled nem akkor tegyél rola hogy töled megkapjon mindent,és akkor nincs gond.

2011. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetted jól. Még ha egy kis apró félrekacsintás, még talán, de ez már túlmegy minden határon. És tapasztalatból mondom, ha ezt megbocsátod, te is érezni fogod a lelked mélyén, hogy megalázkodtál, és mardosni fog ott belül az értéktelenség érzése. Legalábbis én így voltam. És miután kiléptem a kapcsolatból, jöttem erre rá (közben nem). Nehéz helyzet, nehéz döntés, de végy egy nagy levegőt, és nézz magadba, mélyre, és a párodba, mélyre, és döntsd el, mit diktál a szíved.
2011. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nem lennék a helyedben!

Ne a szívedre hallgass hanem a józan eszedre!

Én a te helyedben válnék ,még ha életem nagy szerelméről is van szó,mert tudom hogy onnantól már csak romlik a dolog és te szívod meg jobban és belebetegdsz egy idő után az egészbe...A feleséged nem csak szimplán félrelépett hanem megcsalt,becsapott hazudott és nem egyszer hanem egy bizonyos időn keresztül.Sőt szerintem arról is hazudik hogy nem történt semmi ,hogy enyhítse a dolgait...

Büntetlenül ezt nem hagynám!!!Ha Vele is maradsz,nyugodtan lépj félre ,dugj meg egy sarkon állót,ezzel tartozol neki...

Gyerekek vannak???

Szerintem válj el Tőle,csak óvatosan nehogy Te húzd a rövidebbet!

2011. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtette, megteszi majd máskor is. De azért próbáld megbeszélni vele, hogy miért ment másvalakihez, hátha van valami konkrét oka, és ha megbeszélitek talán lehet rajta segíteni.
2011. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megbocsájtottál, ez oké. De el fogod valaha is felejteni???
2011. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
NEm tettet jól. Még szép, hogy tagadja a szexet. Így jár az, aki cigánnyal áll össze. Én biztos, hogy kirúgnám a p.csába, de előtte össze is verném.
2011. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:25!

Te cigányozol mikor össze is vernéd a nőt?Ezt szokták a cigányok is!!!

Én sosem ütnék meg egy nőt!Én ennél jobban a lelkébe tudod gázolni anélkül hogy hozzá nyúlnék és bántanám!!!

WhitePower!!!

2011. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!