Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtottam a feleségemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtottam a feleségemnek, jól tettem?

Figyelt kérdés
A feleségem négy hónapon át tartotta a kapcsolatot egy pasival,akivel már odáig jutottak ,hogy csókolóztak,ölelgették egymást,de a szexet tagadja a párom,hogy az megtőrtént volna. Úgy bukott le a feleségem,hogy az újdonsült barátai,akik a szeretője baráti voltak a facebookra szándékosan tettek fel róluk olyan képeket,amiken lassúzás közben csókolóznak,ölelgetik egymást,jól érzik magukat. (ennyit a barátokról) Nagyon fájt minden amit láttam és az,hogy hónapokon át hazudott. Feleségem állítása szerint ő nem akart semmij a sráctól és szerelmes sem volt a srácba,de most ott tartunk,hogy meggondolta magát a párom és már nem kell neki ez a kaland,de mindezzel akkora bajt okozott,hogy a srác barátai,akik csendi csapatnak nevezik magukat,hogy megfenyegették,rátámadtak a feleségemre a munkahelyén,engem is megtámadtak,közben feljelentést tettünk ellenük a rendőrségen,amit ez a csapat nem nézett jó szemmel. Mindezek után mégis szeretem a feleségem ,de bîzni már nehezen tudok benne,hiszen a szemembe hazudott. Tény,hogy megromlott a kapcsolatunk egy kicsit,amikor sokat dolgoztam,de ahogy a feleségemnek is mondtam nem keĺlett volna máris más pasi karjai közé rohannia. Félek,hogy ha egyszer megtette,hogy hazudott,félrelépett akkor megteszi máskor is. A feleségem szerint nem lesz legközelebb.
2011. okt. 1. 07:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy pozitív tapasztalat: bár én még "gyerek" vagyok (15 éves), egy éve együtt vagyok a barátommal. Többször is voltak már elég komoly veszekedéseink,és ő a mélypontok alatt egyszer egy másik lányhoz bújt oda,de csókig sem jutottak el,a másik esetben pedig a lány nyomult rá,és ő túl későn állt ellen neki,de ott sem történt semmi nagyon komoly. Én hetekig sírtam,amikor ezek kiderültek,mert elhallgatta előttem. De: rájöttem,hogy én is hibáztam,és azt is,hogy nem gondolta komolyan. Ezek után baromi nehéz volt bízni benne,de már minden rendben,és ahogy viselkedik velem,ahogy törődik velem,és ahogy ragaszkodik,abból kiderült,hogy tényleg semmit nem jelentettek neki ezek a lányok. Szerintem bocsáss meg neki,és próbálj meg a szép dolgokra koncentrálni. Ha szereted,megéri. :)
2011. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

15 évesek milyen naivok! :)

Aranyos a kis csajtól hogy ilyen lelkesen ír de majd ő is rájön az élet rendjére idővel.

Kérdező!

Amúgy mi a helyzet?Csináltál valamit?

Üdv!

2011. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem vagyok naiv, legalábbis én nem érzem annak magamat!:) Vannak azért kivételek, 15 évesen is.
2011. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha nem jutottak el az ágyig akkor jól tetted. esetleg nem lehet h kicsit iszogattak?
2012. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!