Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, megbocsáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, megbocsájtottam, de azóta nem áll fel. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
1,5 Hónapja vagyunk eggyüt,minden szép és jó volt,rendessen müködött minden,de megcsalt.Az után következett,hogy pettingnél mindig áll,de mire odakerülne a sor lelankad...micsináljunk?
2011. máj. 1. 03:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem biztosan pszichés probléma, talán még nem tetted túl magad a történteken.

szerintem azt csak te tudod, hogy mi változtathat ezen, próbáljatok meg sok időt együtt lenni és sokat foglalkozni egymással, közös programokat szervezni, úgy talán enyhül a fájdalom.

2011. máj. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Neked nem egyértelmű? Tudat alatt nem akarod berakni neki.
2011. máj. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást, az egy rib@nc...
2011. máj. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki a fenébe, találsz sok olyat aki szeret és nem csalna meg
2011. máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
miért bocsájtod meg? :'D
2011. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem dogoztad fel, hogy megcsaltak, azért nem áll fel. Én biztos nem bocsátottam volna meg, ha megcsalnak, pláne másfél hónapos kapcsolatban, ez milyen már? Ennél 1000x jobbat érdemelsz, dobd ki!
2011. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgygondolom,hogy 1x mindenki hibázhat..és szeretem,mer tudom hogy ő is szeret,csak a kapcsolat legelején még nemtudta biztosra mit érez.Azóta mindent úgycsinál, ahogy én mondom,most egymás után 2x itt aludt,mindig mondja holvan,mindig felhiv otthonról ha hazaér,tehát látom rajta,hogy télleg megbánta,hogy lehetne ezt a problémát megoldani?? A Válaszokat Köszönöm.
2011. máj. 1. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
hogy lehetne megoldani? dobd ki
2011. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bolond vagyh megbocsátottál másfél hónapja jártok? és már félrekúr? :DD nem csoda h nem áll fel ekkora ribire.. :D
2011. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!