Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm fél éve megcsalt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fél éve megcsalt! Megbocsájtottam neki egy kis szünet után! Azóta nincs semmi baj (vagyis én nem tudok róla)! Még mindig szar érzés kicsit. , hogy öljem ki magamból ezt az érzést? 17f/15n

Figyelt kérdés
Azt állítja,hogy nagyon szeret és igazából nagyon kötődik hozzám! Ez a megcsalás a kapcsolat elején volt és persze mi más miatt mint az "alkohol"! Még mindig szar érzés ha visszagondolok rá,de nem akarom(nem tudom) elhagyni!
2009. dec. 13. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Kutyából nem lesz szalonna. Ha már 15évesen félrelép, kkor később is megteszi.Légy szemfüles, de mégegyszer ne bocsáss meg neki.
2009. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy vélem, hogy ezt a szar érzést nem fogod tudni egyhamar kiölni magadból. Hisz gondolom mindig megvan benned az a félelem, hogy "mi van ha megint megteszi?"

Ha tényleg szereted, és ő is téged, és még sokáig együtt maradtok, idővel talán elmúlik.

2009. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen dolgok benne maradnak az emberben ezek ellen nem lehet mit tenni :S:S
2009. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

15 éves még változni fog ha tényleg azt mondja, hogy szeret és ha te is látod a szemében hogy valóan szeret akkor próbáld elfelejteni. lehet a kapcsolat elején még nem szeretett igazán és azért csinálta az alkohol soha nem kifogás. Próbáld elfelejteni csináljatok jó sok programot.

De persze azért legyél résen és tartsd nyitva a szemed:)!

2009. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mi számít megcsalásnak? lesmárolt vki mást, vagy le is feküdt vele? ha utóbbi, akkor tényleg felejtős hosszú távon! (ne zárkózz el attól, ha jön egy jobb lány az életedbe !!!)
2009. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
"Csak" smárolás! :S :S
2009. dec. 13. 11:15
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
első vagyok. 15 évesen még csak smárolás, aztán 2 év múlva mi lesz?
2009. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
smárolás ... ne vicceljetek már! ezt nem jegyzik sehol megcsalásnak ... ellenben a dugást az igen!!! kicsi a lány, egyszesrűen kíváncsi volt, milyen mással smárolni, amúgy meg ezek az első kapcsolatok általában nem maradnak meg hosszú távon. ha már mindketten megértek, akkor van rá esély
2009. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
"smárolás ... ne vicceljetek már! ezt nem jegyzik sehol megcsalásnak .." Nekem ez is megcsalásnak számít... =/
2009. dec. 13. 11:36
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, bántó dolog tud lenni, de ettől még nem kell, hogy megromoljon a kapcsi, egyébként is most így éreztek, de az idők változnak ... és az emberek is (sajnos/szerencsére)
2009. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!