Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm fél éve megcsalt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fél éve megcsalt! Megbocsájtottam neki egy kis szünet után! Azóta nincs semmi baj (vagyis én nem tudok róla)! Még mindig szar érzés kicsit. , hogy öljem ki magamból ezt az érzést? 17f/15n

Figyelt kérdés
Azt állítja,hogy nagyon szeret és igazából nagyon kötődik hozzám! Ez a megcsalás a kapcsolat elején volt és persze mi más miatt mint az "alkohol"! Még mindig szar érzés ha visszagondolok rá,de nem akarom(nem tudom) elhagyni!
2009. dec. 13. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
de ne zárkózz el egy jobbtól, ez fontos
2009. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Sztem ne hagyd el emiatt, még csak 15 éves, mit vártál? Nem fog majd veled maradni úgysem sokáig, addig meg élvezzétek egymást.
2009. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Hát sztem egyszer megteszi az megteszi máskor is! "Alkohol" Sokan csak arra fogják és ha legközelebb is alkoholt iszik akkor mi van leszolitja egy nállad jobb pasi biztos elmegy vele! Én alapbol nem bocsájtottam vna meg ! És ezt az ember sosem felejti el!meg még csak ha 15 éves akkor meg mire számitasz? Ő most kezdi az életet és ritka a mai világban az hogy egy 15 éves lány leköti magát egy fiuval! Pláne hogy hüséget fogadjon! Én a helyedbe hagynám

23/L

2009. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

15 éves még fiatal persze és kíváncsi.

Azt hittem, hogy lefeküdt valakivel. de mégsem, és ez nem olyan vészes.

ha tényleg szeret és komolyan gondolja, akkor nem fogja megismételni.

Kiderül.

A szar érzés nem fog elmúlni, és ez senkinél nem múlik el. A csókot talán könnyebben el lehet felejteni--végülis téged szeret, és lehet hogy csak kíváncsi volt, vagy részeg????.

2009. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

"smárolás ... ne vicceljetek már! ezt nem jegyzik sehol megcsalásnak ... ellenben a dugást az igen!!!"


Hát ha már valaki így vélekedik a dolgokról nemigen szeretheti a párját :S:S Igenis a csókolózás is megcsalás!

2009. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!