Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a személy tetszett egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a személy tetszett egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom,ez magánérzet alapján függ,de nem tudom eldönteni,mit jelent.Egy új fiú jött hozzánk,félhosszú haja volt,és nagyon tettszett,mindig elpirultam,ha szóba jött,vagy el ment mellettem,és éreztem vmi vonzalmat.De nemrég úgy jött be a suliba,hogy meg volt nyírva,tüsisre,és nagyon nem tetszik most,szinte undorodom tőle!!!Nagyon hülyén néz ki,és akkor ez most hogy van?Eddig sem tettszett? Vagy a szerelem nem úgy működik,hogyha tetszik egy személy,az minden alakban,és formában tettszik,akárhogy néz ki?Akkor ezt minek nevezhető?Nem is tettszett eddig se????HELP!:(
2009. okt. 12. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
figyelj a külsője alapján tetszett neked, a belsőt még meg sem nézted, így nem ítélhetsz, h. szerelem-e vagy sem!
2009. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de dumáltatok is vagy csak nézted?
2009. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak tetszett. Az más, mint hogy szerelmes vagy belé.:) A tetszés elmúlhat, a szerelem csak nagyon nehezen.
2009. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,nem is a szerelemre céloztam ezzel,csak hogy mi ez az érzés,hogy egyik pillanatban még nagyon oda vagyok érte,aztán más külsővel már nem is akarok ránézni se!Amúgy nem beszéltünk még,de most már nincs is kedvem hozzá!:P
2009. okt. 12. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a szerelem nem így működik, a testi vonzalom viszont nagyon is... meglátsz egy arcot, tetszik, meglátsz egy másik arcot, nem. A haj nagyon fontos része az arcnak, ha megváltoztatják, változik vele az egész arc.


Egyébként nagyon is megértelek, én is imádom a hosszú hajú srácokat... szoktam haragudni nagyon, ha egy ilyen levágatja... már gondolkodtam rajta, hogy ha őrült sorozatgyilkos lennék, akkor biztos férfi fodrászokat gyilkolnék halomra :D

2009. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hehh...teljesen igazad van!!!:P Én is imáááááádom a hosszú hajú fiúkat!!!!(L)(L)(L) de most jöttem rá,hogy nemtom mennyi liter sörért fogadtak,és levágatta!!!:'(
2009. okt. 13. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!