Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írhatott? és miért pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írhatott? és miért pont most?

Figyelt kérdés

A volt páromnak még vasárnap este fél 11kor írtam smst amelyben bocsánatot kértem 1pár dologért és közöltem vele h néha hiányzik..erre akk azonnal vissza is reagált.majd hétfő reggel fél 7kor is írtam neki amikor hazaértem h én akk is szeretem és sajnálom ha nem vtam neki elég jó...erre semmi válasz nem jött vissza...majd ma hajnalba ír 1 smst!!!"Te mit csinálsz hajnalok hajnalán?nem alszol?" monodm Mi van??hol mit csinálok?? Erre írt h "Vmelyik nap fél6kor írtál..:) " mondom jah igen akk értem haza buliból de akk bocsi..

H lehet,h csak 3nappal később reagál és ilyet ír,miközben már hétfő reggel is reagálhatott vna..??és az is fura,h 1általán írt..


2011. jún. 23. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem szokott olyan lenni, hogy elolvasom az sms-t félálomban, visszaalszom és utána elfelejtem napokra/órákra hogy egyáltalán kaptam sms-t. Lehet, hogy vele is ez történt:) Ne beszélj vele semmit, oka volt, hogy szakítottatok és az smse alapján sem akar semmi komolyat, csak barátkozni.
2011. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne kombináld túl. Már szakított veled.Ne zaklasd.
2011. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezért lett vége.
2011. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos olyan ok miatt lett vége amin nem lehet változtatni és inkább a szakítás tűnt a legjobb megoldásnak,bár néha van h azt irogatja h nagyon szeret
2011. jún. 23. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Most akkor... Szakítottatok, mert így volt a legjobb, de azért te megint össze akarsz vele jönni? Nem tűnik okos lépésnek...

Mármint.. ha hajnalban írsz neki "hiányzol" "szeretlek" etc.etc.etc. dolgokat, abból nekem ez jön le. És szerintem neki is.


Fura, hogy válaszol? Nem fura. Udvarias. Nem ír vissza azonnal? Jelzi, hogy pusztán udvarias, nem kíván ismét közeledni.


Mg volt az oka, amiért szakítottatok. És ezt tartsd szem előtt.


23F

2011. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen én ujrakezdeném mert nem azért szakítottunk mert már nem szerettük 1mást hanem a korkülönbség zavarta őt meg a távolság és h így semmi értelme.. csak inkább az volt a fura h amugy nem nagyon irogat vissza,mert v h ő irt buliból miután szakítottunk és én nem reagáltam...és h 3nap elteltével azért mégis visszaírt,ami szokatlan tőle..de nem kombinálok,hagyom inkább..
2011. jún. 23. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:

azért mert egy pár szakított, nem azt jelenti, hogy az teljesen le van zárva, nem azt jelenti hogy soha többé, viszlát...

Ha valaki meghal akkor igenis heló van.. de a szerelemben nem így van kedves barátaim, hány meg hány olyan boldog pár van akik egyszer szakítottak, de ismét összejöttek!


tanácsként csak annyit tudok mondani, hogy ne írkálj neki ilyeneket mert attól tuti biztos hogy besokal. írj neki, hívd fel, de ne NAPONTA. kezdésnek hetente 3x 4x elég. majd már ha kicsit jobban tudtok ismét dumálni akkor lehet többször. kitudja. lehet csak megzakkant az exed azért szakított. kitudja, lehet ismét fellángol a szerelem.


ui: ne ess neki mint tóth az anyjának!


sok sikert, kitartás. sok sok pia :)

2011. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy:)remélem igazad lesz..amugy 2honapja szakítottunk,a szakítás elején még smsgettünk,de utána abba maradt mert rájött,h nekem nem jó ez a helyzet h hajnalba irogat buliból h "hol vok,szeret stb" miután már szakítottunk..és most 1 idő elteltével vasárnap irtam neki azonnal válaszolt is,de az utána lévő kérdésére már nem reagáltam,és ugye még tartott az "ünneplés" és rájöttem,h hiányzik és írtam neki hétfő reggel "kicsit kómásan" és akk nem reagált és vhogy tnap hajnalba meg mégis visszaírt..de bevallom azért jól esett:)
2011. jún. 23. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:

persze hogy jól esett :) melyik hülye szerelmes az aki nem örül annak ha hajnali 3-4 közt hívja a nagy ő..

ne aggódj, tudom mit érzel. csak lassan és óvatosan.


én szurkolok de nagyon, nincs is jobb annál ha az ember 2 szerelmes bolondot lát.


kitartás, szia!

2011. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a szurkolás ide tényleg el kell:) remélem h észhez tér és belátja,h még engem akar..:S
2011. jún. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!