Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem a barátomat, pont ez lesz a vesztem?

Figyelt kérdés

5honapja járok a barátommal, teljesen beleszerettem, sosem szerettem igy senkit eddig. Ő is szeret legalábbis azt mondja és viselkedik ahogy néz, ölel..stb

még mielött jártunk volna volt 1 fiatalabb csajszi aki modellkedik és hát elég szép vele ugy dumálgattak. Akkoriban kérdeztem töle (mert mi még nem jártunk,mielött összejöttünk vna kb 5honapig ismerkedtünk sokat dumálgattunk)mondta hogy ö bejön a csajszinak, és sztem neki is ez a modell lány, mer hát sztem is szép. szerencsére nem dumáltak utána mikor összejöttünk de most h a csajszi ujra szingli lett, (volt pasija pár honapig) most ujra dumálnak és félek h rámenni a barátomra, vagy nem tudom...

Annyira szeretem a barátomat és annyira ragaszkodok (és néha belegondolok h uristen mennyire ragaszkodok lehet ez tul durva) hozzá,de nem akarok féltékenykedni meg ilyenek mert nem tett semmi olyat, de félek h mi lesz ennek a kimenetele.

Tudni kell azt, hogy nem 1 helyen lakunk a barátommal 80km van köztünk, és ez a csajszi odavalosi ahol ö lakik..

Most rákérdezzek, v hagyjam?


köszönöm a segtiséget elöre is ill a tanácsot!


2011. júl. 19. 00:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80km?Alapból hagyd.Semmit nem tehetsz,ha szólsz neki-ha nem.
2011. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

de 1helyen tanulunk. szoval suli közben minden ok.

meg megbirjuk oldani a találkozásokat csak most nyáron dolgozik otthon, igy csak hétvégente birtunk találkozni.

jövöhéten meg mennénk görögbe nyaralni, hogy hagyjam?

tisztára belezugtam:( tudom ez az amit nem kellett vna.

mingyár sirok mint 1 idiota..

2011. júl. 19. 00:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha mentek nyaralni közösen,ak nincs gond.
2011. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az első úgy értette, hogy hagyd, mármint ne kérdezz rá. (Legalábbis remélem). 80 km semmi, bő egy órás út, az nem kellene hogy gondot jelentsen. Ja és a lényeg... én egyelőre hagynám a témát, elég lesz felhozni, ha észreveszel valamit, ha meg nem, akkor örülj neki.
2011. júl. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

igen megyünk, és már nagyon várjuk:)

csak hát na rosszul esik hogy más lánnyal beszél akiröl tudom h ugy mond pályázik a barátomra:/ meg télleg szép lány.

Főleg az zavaar h amiota szakitott a lány a pasijával azota mindennap beszélnek.

Fiú lány barátság pedig nincs legalábbis nem tudok rola,hogy az 1ik fél ne lépett vna..

Nem akarom megbántani barátomat sem hogy féltékenykedek itt mint 1 pisis, mer elvileg nincs mire..még.:S:(

2011. júl. 19. 01:11
 6/16 anonim válasza:

Brigi? o.O

Vagy csak tévedek?

2011. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

szerintem tévedsz, nem Brigi vagyok.

de akkor ugy látom valakivel egy cipöben járok:(

2011. júl. 19. 01:29
 8/16 anonim válasza:
Igen... Kb. ugyan ez a helyzet. Ő 15/L és 16/F. Csak náluk az volt, hogy a srác járt ezzel a lánnyal, mielőtt összejöttek, és egyszer szakítottak amiatt, mert a lány kikészítette "Brigit", és a srác nem akarta, hogy miatta bántsák a csajt. De azóta több, majdnem egy éve együtt vannak. Bár Brigi még mindig bizonytalan. Fél a csajtól.
2011. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

szegény:(

én nem félek a csajtol mert joval fiatalabb nálam kis csira:)

viszont tudja magárol h szép....

nem tudom mit tegyek tanácstalan vagyok.

2011. júl. 19. 01:44
 10/16 anonim válasza:

"Brigis" vagyok.

Bízz a barátodban. Mondd el neki, hogy aggaszt az a liba, DE te bízol benne és tudod, hogy nem olyan hülye, bedőljön egy kis csírának. (: nyomatékosítsd, hogy bízol benne, próbáld meg elcsábítani, hogy akarjoon téged. nagyon. akkor szerintem nem kellesz neki a kis "csíra" az érettebb csaj helyett, aki nem nyafog Disneyland-ről, meg depijéről.

2011. júl. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!