Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátomat. De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat. De nem vagyok szerelemes belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretem és boldog vagyok vele, hiányzik ha nincs velem és az érzés kölcsönös de nem érzem azt a mindent elsöprő valamit.
2011. szept. 5. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress valaki jobbat, akivel érzed is. Nem lehet, hogy csak megszokásból vagytok együtt?
2011. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Próbáld ki egy kutyával!! ;)
2011. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem múló.

De ha megvan a szeretet, tisztelet egymás felé kölcsönösen akkor működhet egy párkapcsolat tovább boldogan.

2011. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Walk With Me ***** válasza:
100%
Mióta ismeritek egymást? Nem lehet, hogy később még kialakulhatna?
2011. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Attól, mert nem érzed azt a "mindent elsöprő valamit" még nem jelenti azt, hogy rossz emberrel kezdtél. Lehet, hogy idővel kialakul majd, de ha már huzamosabb ideje együtt vagytok, akkor sajnos lehet tényleg másnál kellene kezdeni :/ lehet a megszokás, sajnos nekem is ezt kell mondanom :/
2011. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Cody78 ***** válasza:
100%

"boldog vagyok vele" Hol a gond???

Ha rózsaszín fellegekben akarsz úszni endorfin mámorban, cseréld le. Aztán ha később rájössz a fellegek elmúltával hogy én nem is EZT akartam és ki ez itt mellettem, aki nélkül teljesen jól elvagyok, akkor meg bánkódj.

2011. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15 éves vagy?
2011. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

kb 2 éve ismerem és 8 hónapja járunk. és lehet h ott a gond h fiatalok vagyunk, nem tudom. és lehet h csak elbizonytalanodtam mert amit irtatok(majd egyszer elöjön ez normális) abba van igazság.

lehet h az is gond h nem nagyon vállaljuk fel egymsát ismerősök/barátok közt.

2011. szept. 5. 18:55
 9/13 A kérdező kommentje:
16/L
2011. szept. 5. 18:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem tart örökké, idővel átalakul hatalmas szeretetté. Olyan nincs h valaki élete végéig szerelmes a másikba.
2011. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!