Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez fellángolás vagy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fellángolás vagy már nem szeretem a barátomat? LENT!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 1 éve vagyok a jelenlegi barátommal.Előtte is voltak kapcsolataim, de ez a legkomolyabb és nála éreztem azt hogy szerelmes vagyok.

A barátom 27 éves.Ez így nagy korkülönbségnek tűnik, de ő elég gyerekes, nem tervez még családot,sokáig tanult,most meg dolgozik. Én a koromhoz képest komolyabb vagyok,és érettebb.Az előtte lévő barátommal vesztettem el a szüzességem,vele, 1 év után szakítottunk, féltékenykedés miatt.Ne írjatok olyanokat, hogy csak arra kellek neki, stb,3 hónap után feküdtem le vele és soha nem veszekedtünk komoly dolgokon,max apróságokon.


Na a lényege a kérdésemnek az, hogy ő elég sokat dolgozik, és én tényleg fiatal vagyok, itt a nyár!!

Van egy srác 18 éves körüli ismerem régóta, 2hónapja egy buliban találkoztunk és azóta tartjuk a kapcsolatot.Szoktam vele találkozni is,nem adok arra jelet,hogy lehetne köztünk több is, tudja hogy van barátom.. persze nem azt mondom,hogy ha azt mondanám,járjunk, nem lenne velem, de nem nyomult rám soha!!Tudom,hogy bejövök neki, ő is helyes. A barátom tudja,hogy találkozok néha vele, nem szól bele, de persze biztos van benne egy kis féltékenység.Sokat bulizik a srác és úgy érzem néha, hogy megcsókolnám, vagy közelében lennék,sőt néha hiányzik!Jövőre messze megy tanulni, nyáron meg tuti a bulinak él!

A barátom nem bulizik, sokat dolgozik, amit én elfogadtam.Addig barátnőzök, tanulok, stb.Nem unom a kapcsolatunkat, csak mondjuk ha összekapok vele, egyből erre a srácra gondolok hogy vele milyen jó lenne! Szeretem a barátomat,vagyis úgy érzem ha szakítanék vele megbánnám.


Fiatal vagyok és a kapcsolatom jó,a barátom nagyon szeret.De én mégis,annak ellenére,hogy imádom,más is az eszembe van!


Miért érzek így?


Előre is köszönöm,ha elolvastad.


2011. jún. 12. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert még élni akarsz. Ha másra vágysz, jobba, ha idejekorán közlöd ezt a barátoddal, mielőtt nagyobb károkat okozol ezzel.
2011. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tagadod, de ez a 10 év kórkülönbség az, ami most érezteti nálad a hatását. Gondolkozz ezen el.
2011. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy kissé unod a kapcsolatotokat? Nekem így ez ugrott be először. Fiatal vagy, és élni szeretnél, ami érthető...
2011. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából magam sem tudom,persze élni szeretnék, és az jó,hogy ezt a barátom megérti és nem szól ha bulizni megyek. soha! Megbízik bennem, soha nem csaltam meg őt!


De nem akarom elhagyni,tetszik az aki, és amilyen velem. ilyen még nem volt.A belső tulajdonságai is elfogadhatóak.

Viszont a másik srác nem tetszik annyira, vagyis helyes, de valahogy mégsem az igazi.. és nekem számít a külső is, bár ő belülről nagyon kedves stb.


Nem tudom, 1 hete lehet bennem ez az érzés. feszült vagyok és ideges.

2011. jún. 12. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

jah, túl fiatal vagy hozzá. lehet, hogy jól kijöttök, de tényleg másról szól az élet egy 27 meg egy 17 évesnek...


(amúgy nekem 8 hónapja van barátom, és az egyik fiú o.társam - olyan legjobb fiú barát-féle - tetszett meg nagyon kb. 1-2 hónapja... és sokszor eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne ha járnánk, közben úgy éreztem, a barátomat már nem is szeretem annyira, de miután átgondoltam párszor az egészet, rájöttem, hogy még mindig a barátom kell és nem ő :) és azóta nincs is semmi gond, szóval lehet, hogy fellángolás, de szerintem inkább a korkülönbség a baj nálatok... :/ )


17/L

2011. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából, nincs baj a korkülönbséggel, vagyis ugyanúgy csinálunk mindent mint az eddigi (fiatal) barátaimmal.


Nem tudom tényleg mit kéne tennem, fájna ha elveszíteném, főleg ezért a srácért,akit szeretem mint barát, vonzódok is hozzá, de ha meg járnánk, ő nagyon bulizós, sok hülye haverja van.. stb


Teljesen mások!


Vagy esetleg mondjam meg a srácnak hogy vonzódom hozzá vagyis tetszik, de nem szeretném elhagyni a barátomat, úgyhogy ne találkozzunk. vagy szerintetek?

2011. jún. 12. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy nálam 12 évvel idősebb barátom, kb 2 évig működött a dolog, mire rájöttem, hogy én élni szeretnék még egy picit és suli után nem főzőcskézni, meg takarítani a lakást és utána nézni a tv-t amíg várom haza. Ebben a korban ez a 10-12 év nagyon sok, mások az elvárások az élettől. Ha úgy vesszük én is érettebb voltam a velem egykorúakkal szemben, nagyon sok idősebb barátom van, de ez akkor sem működhet nagyon hosszú távon.

20N

2011. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem 18 volt, amikor megismerte a férjét, aki akkor volt 30. Most a nővérem 32 éves, és azóta is együtt vannak, össze is házasodtak. Nem a korkülönbségen múlnak ezek, hanem az embereken. Egy 30 éves is lehet élni akarós bulizós, és egy 20 éves is gondolkodhat komolyan. Az ilyenek meg, amit a kérdező ír akkor is előjöhetnek, ha egy perc korkülönbség nincs közöttük.
2011. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem sincsen semmi gond a korkülönbséggel. Inkább abból lehet a baj, ha a fantáziád elszabadul (olyan mint egy megvadult ló), és nem kontrollálod. Elkezdesz másról ábrándozgatni, mert azthiszed más, jobb, vagy kiváncsi vagy, vagy egyszerre szeretnél mindent. És addig ábrándozgatsz, míg egyre nagyobb jelentősége lesz, egyre jobban belelovalod magad, szerelmes leszel... Lehet, hogy nem tudnád megcsalni a pasid, lehet csak egy kis figyelmet szeretnél, vagy nincs elég önbizalmad, és vágysz a pozitív megerősítésre, és a párodtól ezek miatt a dolgok miatt elfordulsz. Ilyenkor szoktak a pasik is elkezdeni másfelé figyelni, mert megszűnik az egymásrafigyelés, és elengedjük egymást. Szóval próbálj kreatívkodni, az leköti az energiáidat, és figyelj oda a barátodra és magadra, hogy valójában mi hiányzik... ha megtudod tudni fogod azt is, mit kell tenned. :)
2011. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!