Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem a barátomat, pont ez lesz a vesztem?

Figyelt kérdés

5honapja járok a barátommal, teljesen beleszerettem, sosem szerettem igy senkit eddig. Ő is szeret legalábbis azt mondja és viselkedik ahogy néz, ölel..stb

még mielött jártunk volna volt 1 fiatalabb csajszi aki modellkedik és hát elég szép vele ugy dumálgattak. Akkoriban kérdeztem töle (mert mi még nem jártunk,mielött összejöttünk vna kb 5honapig ismerkedtünk sokat dumálgattunk)mondta hogy ö bejön a csajszinak, és sztem neki is ez a modell lány, mer hát sztem is szép. szerencsére nem dumáltak utána mikor összejöttünk de most h a csajszi ujra szingli lett, (volt pasija pár honapig) most ujra dumálnak és félek h rámenni a barátomra, vagy nem tudom...

Annyira szeretem a barátomat és annyira ragaszkodok (és néha belegondolok h uristen mennyire ragaszkodok lehet ez tul durva) hozzá,de nem akarok féltékenykedni meg ilyenek mert nem tett semmi olyat, de félek h mi lesz ennek a kimenetele.

Tudni kell azt, hogy nem 1 helyen lakunk a barátommal 80km van köztünk, és ez a csajszi odavalosi ahol ö lakik..

Most rákérdezzek, v hagyjam?


köszönöm a segtiséget elöre is ill a tanácsot!


2011. júl. 19. 00:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

akar engem, elbirom csábitani, képtelen ellenállni minden vonzalom fenn áll köztünk ha 1másra nézünk forr a levegö..ezzel nincs gond tudom h szeret. csak félek a csajjal valo dumálásnak a kimenetelétöl.

mikor együtt vagyunk mindig feltuningolom h utána mégjobban várjon!

:D

csak na messze van tölem h mindennap lássam!:/ nem is kell mindennap de azért másabb 1 kapcsolat ha 1helyen laknak a párok.

köszi a tanácsot, fasza gyerek leszek megmondom a frankot, csak tudom haz lesz h miért hisztizek:P

2011. júl. 19. 02:02
 12/16 anonim ***** válasza:
mondd meg neki h ne beszéljen a csajjal, ha fontos vagy neki akkor nem fognak beszélni. tapasztalat :)
2011. júl. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

de most érted, nem szabhatom meg kivel beszél kivel nem, nem a férjem se az élettársam:(nem birtokolhatom mint1 játékszert. de majd megoldom

csak addig itt örlödik bennem mer személyesen akarom ezt tisztázni

2011. júl. 19. 12:20
 14/16 anonim ***** válasza:
az hogy ha megmondod neki h téged zavar és nem szeretnéd h beszéljenek még nem megszabás, de ahogy akarod...(az én kapcsolatom majdnem ráment erre aztán közöltem vele a dolgokat és lám minden szép és jó a csaj meg nincs képben)
2011. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

akkor, majd vhogy finoman mondom meg neki:) csak majd személyesen hnap után.

de ugyis az lesz h miért hisztizek mikor semmi olyan nem volt..

meg kicsit érzi h olyan furi vagyok, és kérdezösködött, konkrétan nem irtam le h a acsajjal van a bajom hanem h félek.

és megnyugtatott, hogy ö velem akar lenni,nem akar megbántani sosem meg velem érzi jol magát konkrétan ezt irta?

de ezértt nem tom mért érzed magad szarul, nem verlek át, veled vagyok, nem mással. nem akakrok mással lenni cska veled:)

szeretlek és jol érzem magam,na:D mit nem lehet érteni ezen kedvesem? :)

velem vagy ennyi,nem kell kiakadni, én is nagyon szeretlek

és nem fogok benned kárt tenni!


nyugodajak meg?:)

2011. júl. 19. 18:38
 16/16 A kérdező kommentje:

na elmondtam neki, nem birtam, megbeszéltük természetesen alaptalan volt minden söt még felháboritott h ö nem 1 beképzelt topmodellel akar lenni meg mit akarna töle.

velem képzeli el a jövöét:)stbstb.

köszönöm h irtatok!

mostmár várom a nyaralást:):):)

2011. júl. 19. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!