Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam a lányok gonoszsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam a lányok gonoszságába, játszmázásába, beteges kis taktikázásukba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egész egyszerűen elegem van a fostos kis rafinériáikból. fárasztó, idegesítő. miért kell ilyen gennyes rafinériákat bevetni?
2011. jún. 21. 08:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha nem taktikáznának az emberek, az azt jelentené, h mindenki őszinte és nem játssza meg magát. Ilyen világban élünk? Nem. Néha szükség van megjátszásra, mert nem verheted meg azt a lányt, aki lecsapta a kezedről a pasit, nem szólhatsz vissza a főnöködnek, ha olyat tesz, ami neked nem tetszik. Ez az élet. Nem mutathatod ki mindig az érzéseidet. De azért csak ne általánosíts, nem csak a lányok csinálják ezt, hanem a fiúk is...gyönyörű a szemed, vagy virágot visznek, és közben tudod, mit akarnak. Tehát nem ám csak a nők taktikáznak. Tanulj meg inkább te is játszmázni, csak így fogsz boldogulni az ÉLETben.
2011. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretek taktikázni...feleslegesen nem játszadozom olyannal, aki nem jön be.

viszont, mivel nem akarok pofáraesni(mivel sok srác csak egy dologra hajt, és ha megszerzi, már nem vok érdekes többé), így akik igazán tetszenek, azok elől igyekszem elrejteni a múltam( hogy én is voltam pattanásos -fogszabályzós kislány, és sokat b.sztattak a suliban, nem születtem "hattyúnak")...szal csak annyi, h a kellemetlen részleteket ne tudja, na.

majd össszejönne bárki is velem, ha 1.-re kiderülne, mekkora lúzer voltam? kötve hiszem. és sztem sokan gondolkodnak így.

meg h nem közlöm velük, hogy apám egy bunkó, és ezért 1 pasimat se hívhatom soha fel hozzánk?

ekkora baj az, hogy megvárom, míg belémszeret, és csak utána tudja meg, hogy a családom nem túl kedves?

lehet utálni, de ez a világ kemény, és én a túlélésre játszok, ennyi.

20/L

2011. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
vegyél 1 láncfürészt
2011. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nem lehet,h azt veszik eszre,h nem vagy hozzajuk eleg nyitott,nem tudjak,h hogyan csabitsanak el teged-tartsanak meg?

mert altalaban ekkor merul fel a taktika...


amugy biztos vannak olyan lanyok is,akik ugy gondolkodnak mint te. eleinte enis az a taktikazos voltam,de mar belefaradtam:)

2011. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!