Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam a lányok gonoszsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam a lányok gonoszságába, játszmázásába, beteges kis taktikázásukba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egész egyszerűen elegem van a fostos kis rafinériáikból. fárasztó, idegesítő. miért kell ilyen gennyes rafinériákat bevetni?
2011. jún. 21. 08:21
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Drága barátom!

Mintha én írtam volna eme sorokat, sose fogom megérteni miért kell taktikázni nekik, de szükségük van rá, én is sokszor érzem úgy h kész elég nem akarok jatszadozni csak őszintén szeretni Es viszont.Azonban ha sokáig van ez elveszíted a párod(tapasztalat) a mostani bnőmért megőrülök annyira szeretem ki is mutatom de mellé taktikáznom kell h ne veszítsem el.Engem az idegesít h a nők mindig kéretik magukat akkoris ha pasijuk van mert nekik az kell, de ha én kapok bókokat akkor már harapnak érte de én nyeljem le h nekik bókolhat bárki...na persze ha én beszélek más lányokkal ne tegyem mer féltékeny, de ő beszelgethet más fiúkkal, szal fura dolgok ezek.A minap észrevettem h bnőm bókolgat az egyik közösségi fórumon a volt pasija egyik képéhez és flörtölgetnek, na ha ilyenkor azt tennéd amire én is gondoltam először h kiborulni és megmondani a tutit...DE nem , taktikázni kell én is írok másoknak, visszaírnak stb ebből ő is levágja h ez nem is jó érzés, valamint tudja h másnak is kellenénk mi is...sajnos ez ilyen gennyes játék, de muszáj csak néha nekem is sok, túl sok ilyet játszottam már le, hol én nyerek hol én vesztek.


FF 24

2011. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Napietus:


"én is ahhoz mentem hozzá, akiben méltó ellenfélre akadtam"


Én is! :)

2011. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Napietus, és utolsó válaszoló: csak úgy a vicc kedvéért, mi a horoszkópotok?
2011. jún. 21. 13:53
 14/24 napietus ***** válasza:
nekem rák, de én nem hiszek ebben :)
2011. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%

Én lány vagyok és ugyanezzel a problémával küzdök. Nem tudok "sakkozni", nem is tudtam soha mivel nem értek vele egyet. Én öszintén tálalom magam annak a fiúnak aki tetszik, nyílt lapokkal játszom, nem palástolom hogy szeretem a szexet, és mindig kész vagyok a maximumot nyújtani testileg lelkileg.

Akkor kérdezem én, miért hagy ott MINDEGYIK két hét után egy olyan csajért aki fele annyira sem vonzó vagy intelligens mint én, viszont úgy az ujja köré csavarja a pasit a taktikájával és hazugságaival hogy csak pislogok.

És persze en vagyok a "ribanc" aki könnyen kapható, holott csupán őszinte vagyok.

Szerintem a férfiaknak alapból kell az "izgalom", elvégre a macska is jatszik az egérrel mielőtt megszerzi. Én meg játékegér vagyok akit párszor megbirizgálnak aztán ráunnak...


Hat EZÉRT taktikáznak a nők. Hogy hosszútávon pasit "fogjanak".

2011. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

tegnap 13:53


Az enyém meg Vízöntő. :) A páromé Skorpió.

2011. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
na a vízöntő meg skorpió a lehető legrosszabb párosítás
2011. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%

ma 11:14


A Vízöntő vagyok. :)

Erre mi jócskán rácáfolunk, határozottan jó páros vagyunk. De a legtöbb ember, akivel jól kijövök, Skorpió típus.

Csak a napjegyből nem lehet azért megállapítani, hogy kik milyen párosítás. Mondom ezt, mint amatőr "asztrológus". XD

2011. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért mentünk át ezotériába?
2011. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdeztek, válaszoltam. De bocs. :)
2011. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!