Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam a lányok gonoszsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam a lányok gonoszságába, játszmázásába, beteges kis taktikázásukba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egész egyszerűen elegem van a fostos kis rafinériáikból. fárasztó, idegesítő. miért kell ilyen gennyes rafinériákat bevetni?
2011. jún. 21. 08:21
1 2 3
 1/24 bix ***** válasza:
92%

azért mert nem tudsz sakkozni még nem a játékot kell hibáztatni.


én pasi vagyok, és én is gennyes rafinált hátulról fúró stratégiákat vetek be. hogy miért? azért mert engem érdekel már első randin az hogy kivel ülök szemben, és nem az amit mutatni akar. és sajnos mivel elég rég vadászok, így nagyon magas fokra sikerült ezt fejleszteni.


és hogy mi az értelme? eddig a rekordom 3 perc körül van, az étteremben 3 perc alatt került olyan ellentmondásba hogy felálltam és még rendelés előtt elsétáltam. nem g&ciségből, de velem ne szórakozzon, ne hazudozzon egy lány, nálam az őszinteség az alap.


hogy veled mi történt nem tudom, de néha ha mögé akarsz látni a maszknak akkor trükközni kell...

2011. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
lehet, hogy kell, kellene, de egész egyszerűen gyűlölöm, hogy nem lehet tisztán és őszintén szeretni. olyan, mint mikor van egy egyenes út előtted, de nem, telenyomják aknákkal, és el sem érsz a célba a kerülőúton...
2011. jún. 21. 08:48
 3/24 napietus ***** válasza:
95%

próbáld meg élvezni :) olyan ez, mint a sakk :) én is ahhoz mentem hozzá, akiben méltó ellenfélre akadtam. a férjem nagy stratéga, és okos, mint az ördög. egyszer sakkoztunk egyébként 7 órán keresztül tartott, és nem tudtuk egymást legyőzni.


tehát tessék játszani :)!

2011. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
háát ez kész..egyszerűen csak beszélgess sokat vele, ismerd meg és legyél a lelkitársa..ezen nem tudom mi a bonyolult, de látom nektek ez nehezetekre esik..
2011. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 bix ***** válasza:
100%
lehet tisztán, egyszerűen játszani. csak egy ideális világban, ahol mindenki azt mutatja amit érez, és amit gondol, nem játssza meg magát, és őszinte. te lehet hogy így játszol, de más nem mindig, ezt tanuld meg inkább előbb mint utóbb... a "sakkozás" egy kapcsolatban arról szól hogy olyan helyzetbe helyezem a másikat, ami a komfortzónáján kívül dobja, és általában ezek a spontán reakciók valódiak... lehet hogy veled is ezt játszották és nem tetszett neki hogy reagálod le a kialakult valós vagy kreált szituációt.
2011. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 AtyeszLL ***** válasza:
26%

ÜDv a klubban!


ÉN egy ideje a saját fegyvereiket fordítom a lányok ellen.


"Mire gondolsz most?

SZeretsz?

NE Bámuld a farkamat!"


STB.


ÉS működik.

Feltéve, hogy elfogadod a tényt, hogy a nők, nem azt a nyelvet beszélik, mint a férfi, és nem úgy gondolkoznak, tehát megérteni őket túl nagy feldat. Értsenek meg Ők téged!

2011. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel a játék. nem érdekel a játszmázás, hatalmi játszmák, egész egyszerűen feleslegesnek tartom. nem látom örömömet a másik legyőzésében, vereséget pedig miért szenvedjek feleslegesen? szeretni akarok, és szeretve lenni, nem pedig szórakozni (a másikkal, érzéseivel, vagy ehhez hasonló dolgok). okos nem vagyok, de ha esetleg mégis az lennék, akkor sem fitogtatnám, vagy versengnék azzal az emberrel, akit szeretek.
2011. jún. 21. 09:27
 8/24 A kérdező kommentje:

és persze már volt ilyen versengni vágyó elmebeteg csaj, egész egyszerűen a provokációjára tettem egy nagy adag fekáliát, mert ezek az emberek, véleményem szerint, unatkoznak.

mennyivel jobb lenne, ha azt az erőt, eszet, gondolatokat, amivel az emberek egymás vérét szívják, vagy "játszanak" valami más, nagy dologba fektetnék bele.

tudomány, harc, nemes célok, és az emberiség felemelésére tett tervek legyenek előtérben.

2011. jún. 21. 09:35
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

én meg a fiúk játszmáiba, taktikázásába

ettől még nem fogom gyűlölni a fiúkat

2011. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 AtyeszLL ***** válasza:
0%

A fiúk nem taktikáznak.

Dugni akarunk és kész.

2011. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!