Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltad le amikor beigazolódott a gyanúd, hogy a párod már mással van?

Figyelt kérdés
Érzem,hogy valami nem stimmel. Ritkák a találkozások és sokszor elérhetetlen. Őszinteséget kértem,hogy van-e valaki más,de csak tereli a témát. Úgy érzem,hogy napok kérdése és bejelenti,hogy ennyi volt. Simán túllépnék a dolgon ha nem érezném átverve magam,de így nem tudom szerintem elviselni.
2011. jún. 20. 23:04
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Részemről már nincs érzelem. nem értesz te semmit az egészből és gyökerezel!
2011. jún. 22. 13:50
 22/23 anonim ***** válasza:

De van érzelem, hazudsz. Ha nem lenne, akkor nem érdekelnéd mit csinál. Vagy most múlt el? Egyik reggel felkeltél és elmúlt? Vagy ha már régebb óta elmúlt és eddig vártál, akkor is buta vagy. Sőt, úgy kell neked. A pasid úgy játszik veled, ahogy akar, mivel hagyod.

Én is ezt csinálnám a helyében, mert nem érdekelne, ohgy elveszítelek, mivel elvesztetted a nőiességedet. Ha egyáltalán volt.

2011. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
grat!
2011. jún. 22. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!