Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy megérezté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy megéreztétek, hogy megcsal a párotok és beigazolódott? A női megérzésre mennyire lehet hagyatkozni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 20:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan érzem ezt,eddig bármikor "gyanakodtam" nem is gondoltam komolyan...de most kb egy órája végem van,már ott tartok hogy remegek...telefonon se érem el
2009. dec. 9. 20:18
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne parázz. Velem volt már ilyen és sajnos be is igazolódott, de annak voltak előjelei. Milyen előjeleket tapasztalsz, hogy ez a gondolat merült fel benned?
2009. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha azt vesszük eddigi gyanakodásaimnak voltak előjelei...de mindig tudott rá magyarázatot adni,pl a telefonjára mindig azt mondja a kocsiban maradt. De én most nem folyamatos megcsalásra gondolok,hanem konkrét mára...persze agyalásaim vannak a mai nappal kapcsolatban is,de nem kavarom a dolgot. Sajnos ezt érzem
2009. dec. 9. 20:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Már azelőtt is érezted, hogy hívtad volna? Mert lehet, hogy csak félsz, hogy megcsal, és miután nem tudod elérni, rögtön erre gondolsz.
2009. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem.Azért hívtam,mert rámtört az érzés...és azt is tudtam vagyis éreztem,hogy nem fogja felvenni...
2009. dec. 9. 21:11
 6/16 anonim ***** válasza:

változott azóta valami? és ha felveszi hallgasd a hangját

sok pasi ha hazudik vagy magyarázkodik akkor dadog vagy hadar

irj majd

2009. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
azért nyilván volt valami konkrét helyzet amiért így érezted...
2009. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy ilyen későn még nem jött haza,szóval... Volt már olyan,hogy fél 10,mert meló után munkatársakkal be szoktak ülni egy sörre és akkor elhúzódott. Most is azt tudom elképzelni,hogy valahova beült a dolog után... Csak nem mer/nem akar hazajönni. Fél 8-tól háromnegyedig hívtam 5ször (amikor rámtört az érzés) azóta nem és nem is akarom,nem létezik,hogy azóta nem nézte a telefonját... Csak egy sms-en gondolkodom,hogy nyugodtan jöjjön haza,megbeszéljük. Most mit csináljak?...:(
2009. dec. 9. 22:15
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem volt konkrét helyzet,akkor még nem is kellett volna itthon lennie,hogy azért lett volna én is meglepődtem,hogy elkapott a képzelet...

Egyébként az összes hozzászólást az első válaszolóm irta? Nagyon köszönöm neki

2009. dec. 9. 22:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tegyél semmit elhamarkodottan. Ha eddig nem tapasztaltál "jeleket", akkor ne támadj rá, hogy hol volt, miért nem vette fel a telefont, hanem majd óvatosan próbálj meg vele beszélgetni,ha hazaért, kérdezd, hogy milyen volt a haverokkal a sörözés, és figyeld a reakcióit. Én ezt tenném.
2009. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!