Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy megérezté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy megéreztétek, hogy megcsal a párotok és beigazolódott? A női megérzésre mennyire lehet hagyatkozni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 20:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most elküldtem neki,az imént emlegetett sms-t,szerintem így hazajön. Persze,lehet hogy csak remélem. Én azért nem tenném ezt,mert úgy mondhat bármit,bárhogy, ha az ember el akarja (márpedig miért ne akarná) elhiszi. De ha konkrét rákérdezek benne van a pakliba,hogy rávágja az igazságot. Meg akkor talán gondolhatja azt is,hogy megtudtam valahonnan. És úgy is ismerem,hogy így elmondaná.
2009. dec. 9. 22:50
 12/16 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy hazudhat, de ha ismered, jó eséllyel leleplezed. Viszont így, ha megérzésed rossz és csak a haverokkal sörözik, akkor lehet, hogy nagyon kikészíti, ha ilyesmivel vádolod egyből. Bennem is volt, hogy felvetődött ilyesmi, és amikor felvetettem kiderült, hogy alaptalan volt és elrontotta egy jó időre a kapcsolatunkat, ő is bizalmatlan lett, és elég csalódottnak is tűnt. Remélem sikerül jól megoldanod, és minden jól alakul.:)
2009. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a 7 órási megérzésem evvel már 50%-ban be is igazolódott,hogy még nincs itthon. Értem én,hogy mit mondasz,de nálunk nem lesz ebből sértődés,ha nem igaz. Konkrét helyre,konkrét személyre fogok rákérdezni. Sörözni emelett lehet,hogy volt szóval ha csak azt kérdezném az milyen volt,arra igazat is mondhat... Érted? Amúgy is ő egyből észreveszi,ha hátulról jövős vagyok,nem is szereti,úgyis eljutnánk a konkrét kérdésig.
2009. dec. 9. 23:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint minden pasinál más az, ami működik.:) Az enyémnél csak hátulról lehet az ilyen kérdéseket, mert tiszteletkörök nélkül esélyem sincs a válasz kiszedésére. De, ha ti így szoktátok, akkor biztos ez a megfelelő nálatok.:) Azért remélem rossz a megérzésed, és minden ok.
2009. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hál'az égnek rossz volt...:) Bocsi hogy pánikoltam,azért ilyenem még nem volt. Köszi a válaszokat és hogy nem voltam egyedül:)

Óh Én is mindig hátulról jövős voltam,néha még mindig alkalmazom,de hiába ő az egyenes beszédet szereti. Egyébként meg örült neki,hogy Én itt beparáztam... Neki ez újabb bizonyíték arra,hogy nagyon szeretem. Szóval ez most még közelebb is hozott minket egymáshoz. El is bőgtem magam a megkönnyebüléstől...:)

Szóval tényleg köszi,minden jót!:)

2009. dec. 10. 15:45
 16/16 A kérdező kommentje:
Ő
2009. dec. 10. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!