Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltad le amikor beigazolódott a gyanúd, hogy a párod már mással van?

Figyelt kérdés
Érzem,hogy valami nem stimmel. Ritkák a találkozások és sokszor elérhetetlen. Őszinteséget kértem,hogy van-e valaki más,de csak tereli a témát. Úgy érzem,hogy napok kérdése és bejelenti,hogy ennyi volt. Simán túllépnék a dolgon ha nem érezném átverve magam,de így nem tudom szerintem elviselni.
2011. jún. 20. 23:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
én másnap megtudtam h egy buli után megcsalt... 2 hétig vártam h elmondja magától, azalatt a 2 hét alatt nem feküdtem már le vele talán akkor embernek tartanám még de amikor én lettem megfenyegetve h valakivel csalom őt mert nem úgy viselkedem vele mint korábban, akkor bevertem neki 2őt jól kiosztottam majd végül összeszedtem a cuccaim (együtt éltünk) és elköltöztem aznap:)
2011. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 B.angel ***** válasza:
Húh, ez nehéz. Én is csak nagy kiabálások és anyukám segítségével tudtam belőle kiszedni a hazugságait. Szóval szerintem állj elé és mondd meg neki nyíltan, hogy márpedig most beszéltek és szeretnéd, ha elmondaná, hogy van-e valakije, vagy most mi ez nála. Viszont az üvöltözés sem megoldás, tudom, mert nálam sem használt... A végén sírva bevallott mindent, amikor már előjöttem azzal, hogy akkor legyen vége, én így nem folytatom. Ha hazudik, akkor ennyi. De ha továbbra is állítja, hogy nincs senkije, akkor higyj neki! LEhet, hogy valami más baja van. Mondd el neki azt is, hogy mellette állsz, bármi legyen is az a másféle baj. Sok sikert!
2011. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Rengeteg mindent próbáltam,hogy rávegyem az őszinteségre. Mindenre talál magyarázatot és a konkrét rákérdezésre nem ad konkrét választ. Nem lehet megbeszélni vele mert még neki áll feljebb és más témába kezd. De szerintem mindenki megérzi azt ha a másik másfelé kacsintgat és úgy érzem nem lép addig amíg nem biztos a másik kapcsolat.
2011. jún. 20. 23:16
 4/23 B.angel ***** válasza:
Ha tereli a témát ennyire, akkor sajnos... igazad van! Az is gyanús jel, ha el kezd támadni. Mondod neki ezeket a dolgokat és ő egyből visszatámad, hogy persze már nem is szeretsz, meg nem bízol bennem, és te, te megcsaltál... stb. Remélem nem úgy van, ahogy gondolod, de elég biztos..
2011. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtam,végig kicsengett. Aztán fél perc múlva már nem volt bekapcsolva a telefon. Azt mondta lemerült és nem volt nem fogadott hívása tőlem holott sms-t is kap az ilyen hívásokról. Szerinte én nem is őt hívtam. Mutattam a kimenőhívásokat,a válasz : akkor meg a szolgáltatóval volt a gond.Annyira átlátszó hazugságok ezek és nem értem a miértjét.
2011. jún. 20. 23:26
 6/23 B.angel ***** válasza:
Ne akard megérteni a miértjét! A szemét emberek nem változnak... sajnos. A telefontéma már alapból gáz. Méghogy nem kapott róla sms-t, hogy hívtad, ha máskor is kapott már... Sajnálom, hogy ez van veled, de ha azt írod, hogy simán túllépnél, akkor tedd azt! Jobban jársz vele te is. Keress egy megbízható embert, nagyon nehéz találni, de még vannak. :)
2011. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

válaszolva a kérdésedre:

Ujjongtam a focipályán :D hál' Istennek úgy szakíthattam, hogy nem én vagyok a rosszfiú, hanem pont hogy az áldozat :) (addigra már tényszerű volt hogy szét fogunk menni, annyira megromlott a kapcsolatunk)

2011. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező!

Ha lány vagy, akkor NAGYON MEGÉRDEMLED, hogy megcsalt. Szenvedjetek roh@dékok. Csak játszotok a pasikkal, 90%-ban ti "dobjátok". És akkor csodálkoztok, hogy így viselkedünk veletek? Énis így fogok, ez lesz az életcélom. Minél több lányt akarok átverni.

2011. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 B.angel ***** válasza:
Hát igen, az utolsó válaszolóra ne is hallgass, nem hinném, hogy normálisan át tudja gondolni ezt a kérdést.. Biztos csalódott, majd kinövi. :)
2011. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és nem érdemlem meg. Mindig korrekt voltam mindenkivel és soha nem én szakítottam meg a kapcsolataimat.
2011. jún. 20. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!