Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltad le amikor beigazolódott a gyanúd, hogy a párod már mással van?

Figyelt kérdés
Érzem,hogy valami nem stimmel. Ritkák a találkozások és sokszor elérhetetlen. Őszinteséget kértem,hogy van-e valaki más,de csak tereli a témát. Úgy érzem,hogy napok kérdése és bejelenti,hogy ennyi volt. Simán túllépnék a dolgon ha nem érezném átverve magam,de így nem tudom szerintem elviselni.
2011. jún. 20. 23:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Helyezd kilátásba a szakítást, ha továbbra is így elhanyagol.
2011. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy reagáltam le?Hát az kemény volt.Szintén bulin jött össze haverommal...felsem tudtam fogni hogy tud valaki ilyet tenni ö volt az elsö akinek bemutattam és ez lett.Megittam 1 üveg whiskeyt 4sört felültem a 700as Kawára éjszaka hajnal 3kor és levezettem a dühöt.De nem sikerült hetekig nem értettem ezt az igazságtalanságot de túltettem magam rajta.
2011. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
felajánlottam neki a szakítást de nem akarta. Gyáva ahhoz,hogy ő tegye meg. azt az örömöt nem szerzem meg neki,hogy én lépek ki a kapcsolatból. Megvárom amíg belefullad a hazugságaiba.Volt előttem egy ilyen kapcsolata ahol a lány nem bírta és lépett. Ő meg mosta kezeit,hogy nem tehet semmiről és sajnáltatta magát holott fűvel fával csalta a lányt.
2011. jún. 20. 23:55
 14/23 anonim ***** válasza:

Mintha én írnám.

Le is bukott...azt is letagadta...(5 napja volt)...írj privit ha akarsz, én beszélgetnék erről holnap bővebben....

2011. jún. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%

Épp hogy elkezdtem járni egy sráccal,aki előtte évekig a haverom volt,de könyörgött,hogy hadd lehessen velem,mert én vagyok az egyetlen akivel el tud képzelni egy komoly kapcsolatot.Tudtam,hogy nagy nőcsábász,de gondoltam ha ennyire teper,hátha megváltozott benne valami.Minden esetre nem fűztem nagy reményeket a dologhoz,gondoltam hogy majd jól érezzük magunkat,aztán ha komolyabbra fordul a dolog,annak is örülök.Szóval alig egy hete jártunk,mikor lement a Balatonra egy napra.Hazajött,és rögtön tudtam,hogy megcsalt.Egyszerűen ismertem évek óta, nem volt nehéz rájönni,meg nemtudom megéreztem.Teljesen elborult az agyam,arra gondoltam,hogy minek könyörgött,ha ennyire nem is voltam fontos.Meg akartam leckéztetni,hogy egy örök életre megjegyezze,hogy nem bánhat így a nőkkel.Szóval én is megcsaltam,többször is ( a volt barátommal).Persze lapított,nem vallotta be csak a szakításkor (pár hét múlva még ő dobott),de engem akkor már rég nem érdekelt.Elmondtam neki,hogy rég tudtam,hogy megcsalt,ezért visszaadtam a kölcsönt.Teljesen kiakadt,köpni nyelni nem tudott,hogy egy lány ilyet merjen vele tenni.


Én azért megbántam hogy így reagáltam a dologra,egy szó nélkül ki kellett volna tennem a szűrét amint rájöttem,egyszerűen kár volt az időt rá fecsérelni.É egyáltalán nem vagyok ilyen,szóval így utólag szégyelltem is,hogy ilyen módszerekhez folyamodtam...Az biztos, hogy legközelebb akárki megcsalna,azonnal szakítanék vele.


21/L

2011. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne akard,hogy bevallja. Egyszerűen csak légy erős és lépj ki a kapcsolatból mindenféle magyarázkodás nélkül. Ez lenne a fair. Az a gyáva szemét pedig nem érdemel meg. Meddig akarsz mégis szenvedni mellette? Biztos találnál egy másik megértő, igazi FÉRFIT, aki megbecsülne és tisztelne,és igazán szeretne téged.

2011. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, az uncsi a nők 95%-nak. Kell a nőknek a megcsalásos téma, hogy foglalkozzanak valamivel.
2011. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha csak simán kilépek az életéből akkor ő fene büszke lesz magára,hogy hehh milyen jó vagyok! az orránál fogva vezettem a csajt! És én ezt nem szeretném!Amikor még őszinte volt hozzám nem egy történetet mesélt arról,hogy micsoda szuper kidumálókája van mert mindent elhittek neki az elődeim.
2011. jún. 22. 13:19
 19/23 A kérdező kommentje:
A lereagálással kapcsolatban még annyit,hogy így én valószínűleg az ordítós verziót fogom alkalmazni mert azt fogja belőlem kihozni a sértődöttség és a semmibe vétel. De amint azt itt írtátok az nem jó megoldás.Ajj ez nagyon nehéz így:(
2011. jún. 22. 13:23
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, te gyökér vagy. Pont az ordibálás miatt fog kiröhögni, majd elmesélni a barátainak, hogy "biza félrekettyintettem, üvöltözött az a liba, hogy kiakadt már, de nem mert szakítani, mert csak én kellek neki, szóval majd megint félrelépek, megnézem mit fog csinálni".


Ha lelépsz tőle, akkor csak lesni fog egy ideig. Utána lehet hogy röhögni fog, de téged ez ne érdekeljen. Érdekes módon a történet csak róla szól, rólad nem. Persze leírod ohgy "jajj de kár", de ha ez tükrözi az érzéseidet, akkor elég szegényes vagy. Ja és elég nőietlen vagy, gondolom ezért is csalt meg. (Pláne ha még dicsekedett is neked, hogy az eddigiekkel hogy kib*szott, akkor meg buta is. Nem ostoba, hanem mélységesen buta.)

2011. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!