Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írhatott ilyet? Mit jelentene ez?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom kb 2honapja mert őt zavarja a korunk..de tudja,h beleszerettem bár bennem még körvonalazodott,h ő tényleg szeret v csak mondja..mind1 buliban írtam neki 1 smst h "én még mindig szeretem és nem értem miért kellett végetvetni ennek azt hittem h boldog v és ha én lennék neki a tökéletes akk nem foglalkozna ezzel" erre visszaírt,h "nekem se könnyű hidd el..de jobb így.az idő majd segít felejteni.én is szeretlek!"

ha ő szakított akk h írhat ilyet,h neki se könnyű???meg ez az "idő segít felejteni" olyan mintha nem is szeretne csak szálljak már le rola..lehet h én kombinálom tul de vhogy nekem ennek az egésznek "negatív" értelme van..


2011. jún. 18. 12:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
lehet benne vmi...csak azt nem értem h akk miért kellett 9honapig huzni ezt az egészet,hiszen már az elején tisztában v a korommal..bár tény h már a 2dik honapba mondta h nincs jövöje és bárcsak legalább 28 lennék mert akk 1 percet nem gondolkodni és belevágna mert én lennék neki a tökéletes,a főnyeremény....de aztán vmiért mégis velem maradt..
2011. jún. 18. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!