Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vennéd ha a pasid elmenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vennéd ha a pasid elmenne nélküled bulizni? És másnap reggel jelentené be.

Figyelt kérdés
1hónapja járunk és eddig minden rendben volt,azt igérte,hogy csak velem együtt bulizna. én meg tegnap este nem tudtam elmenni hozzá erre tegnap meg nekem nyavajgott msnen hogy unatkozik és elmegy a tesójával meg annak barátjával be a városba. de ma reggel írt smst hogy kb 4órát ha aludt...
2010. aug. 14. 08:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Őszinteség nulla. Keményen elbeszélgetnék vele.
2010. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

1 hónap után??

ne fuss utána,mert nem szretik ha tapad egy nőt!mondd neki hogy remélem jól érezted magad stb..

legközelebb meg menj el te!

2010. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az ígéret semmit nem jelent..de ne várd el tőle,hogy csak veled bulizzon mert nyilván azért nem fogja elmondani akkor a későbbiekben sem ,hogy nélküled ment el..1 hónap nem sok teret kell nekik hagyni és hidd el érdekled még értékelni is fogja,hogy milyen rendes barátnője van aki nem szab neki korlátokat bizonyos kereteken belül.Nem kell az ilyet annyira komolyan venni,megmondod neki,hogy nincs probléma ezekből csak arra kéred,hogy legközelebb szóljon.Emiatt kár lenne összeveszni.
2010. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Florencia17 válasza:

hogy viselném?

" takarodj mert agyoncsaplak " ;D

komolyra fordítwa a szót .. tuti elbeszélgetnék vele .. de adnék neki egy esélyt ..

2010. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Miért baj az ha elmegy nélküled? Menjen, csak ne csaljon meg. Én maximálisan megbízok a páromban, soha nem kérdezem, hogy hol volt vagy kivel. Tudom, hogy szeret és nem csalna meg.
2010. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
csak félek,hogy megbízok benne és ezzel majd visszaél,mert az exemnél is ez volt:S
2010. aug. 14. 09:21
 7/21 anonim ***** válasza:

Gondolom nem vagy több 17-nél. Miért ne mehetne el bárhova is? Önálló ember, nem vagytok összenőve, ennyi. Hagyd meg a szabadságában, és ne benne keresd már most a hibát. Ha valamit csak utólag mond el (vagy nem mond el), annak oka van. Viselkedj úgy, hogy önként akarjon mindent megosztani veled. Értek ezalatt mindent, a szabadidejét is.

De mondjuk 1 hónap után ne várj sokat őle.

2010. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem az a gond, hogy elment bulizni, hanem hogy hazudott.
2010. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hol van itt a hazugság? Szólt, hogy elmegy a városba, akkor most mi a probléma?
2010. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
az a probléma hogy a kapcsolatunk elején azt mondta hogy ne bulizzunk külön.
2010. aug. 14. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!