Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vennéd ha a pasid elmenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vennéd ha a pasid elmenne nélküled bulizni? És másnap reggel jelentené be.

Figyelt kérdés
1hónapja járunk és eddig minden rendben volt,azt igérte,hogy csak velem együtt bulizna. én meg tegnap este nem tudtam elmenni hozzá erre tegnap meg nekem nyavajgott msnen hogy unatkozik és elmegy a tesójával meg annak barátjával be a városba. de ma reggel írt smst hogy kb 4órát ha aludt...
2010. aug. 14. 08:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"csak félek h megcsal....mert mindig az előző kapcsolatom van előttem..."


Kislány, a paranoia egy betegség, kezeltesd pszichiáterrel, és ne a barátodon töltsd ki...

2010. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!