Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vennéd ha a pasid elmenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vennéd ha a pasid elmenne nélküled bulizni? És másnap reggel jelentené be.

Figyelt kérdés
1hónapja járunk és eddig minden rendben volt,azt igérte,hogy csak velem együtt bulizna. én meg tegnap este nem tudtam elmenni hozzá erre tegnap meg nekem nyavajgott msnen hogy unatkozik és elmegy a tesójával meg annak barátjával be a városba. de ma reggel írt smst hogy kb 4órát ha aludt...
2010. aug. 14. 08:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jó, de lásd már be, hogy ez gyerekes és tarthatatlan...
2010. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

uramisteen minek kell ezt ennyire túúlreagálni?:|

elment?elment. szólt?szólt.

és azt h nem jártok külön bulizni azt egyikőtök se gondolhatta komolyan..-.-"

2010. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
csak félek h megcsal....mert mindig az előző kapcsolatom van előttem...tudom h ez nem helyes,de nem tudok mit csinálni.olyan jó pasi,félek h megcsal mert tudom h mennyi nő akarja....:S
2010. aug. 14. 10:39
 14/21 anonim ***** válasza:

Rossz az irány, rossz úton jársz, és ezzel a mentalitással már az elején... hát sok jövőt nem jósolok. Azt is látom, hogy nem vagy magabiztos, ezt pedig kivetíted rá. A bizalom hiánya is lényegében ebből fakad, és lássuk be, hogy senki nem nézné jó szemmel, ha a párja bizonytalansága és félelmei kivetülnének rá és a kapcsolatra. Így állandóan az általad vélt hűtlenségét kell majd cáfolnia, és előbb utóbb megunja, vagy pont te hajszolod bele a megcsalásba. Most talán téged szeret (bár 1 hónap után ez még nem mondható így ki), de gondold el, hogy a labilitásod terhelő számára (és mindenkinek az lenne, tehát emiatt sem ő a hibás). Egyszer csak körbenéz, és rá fog jönni, hogy mennyi jó nő szaladgál körülötte, amiből sok-sok jó és stabil kapcsolat lehetne.


Mindenképp próbálj meg változni, az előző kapcsolatodat meg felejtsd el, vagy tartsd nagyon, nagyon mélyen magadban. Örülj és becsüld meg, hogy veled van, szeresd és tégy azért, hogy ő is szeressen.

2010. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
és szerintetek hogy reagáljam le ezt h elment bulizni nélkülem? hozzam ma fel neki vagy ne???
2010. aug. 14. 11:07
 16/21 anonim ***** válasza:
Annyit mondjál neki, hogy nem gond, amíg őszinte.
2010. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hozd fel, persze, mert ha nem hozod, az olyan, mintha nem érdekelne, hogy mi történt / történik vele. Beszéljetek róla, de ne faggasd, csak érdeklődj "naivan", kíváncsian, de még felületesen, hogy milyen volt, hogy érezte magát. Ő néhány dolgot elmesél, te jelezd (akár egy csók mellett/után), hogy örülsz, hogy jó volt (már ha jó volt), és tovább is lépsz a dolgon. Próbáld meg ezt minél őszintébben, ha csak mű, az elég sz@r érzeteket kelthet benne :) Így talán nem keres az érdeklődésed miatt rejtett okokat (esetleges bizalmatlanságot).
2010. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11:27 - na nehogymár belevonja az őszinteséggel kapcsolatos kételyeit, azzal nagyon elcseszné. Mindenki tudja, hogy ha nem őszinte, az gond, ő is tudja. Tökéletesen felesleges dialógus-kezdemény, bizalmatlanságot vet fel.
2010. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem akart tényleg bulizni, csak így alakult az este. nem kell egyből arra gondolni, hogy át akar verni, mert egyébként minek mondta volna el????

20L

2010. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
most beszéltem vele és azt mondta hogy csak azért ment el mert a haverja megkérte rá hogy vigyázzon rá mert meg akarják verni
2010. aug. 14. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!