Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írhatott ilyet? Mit jelentene ez?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom kb 2honapja mert őt zavarja a korunk..de tudja,h beleszerettem bár bennem még körvonalazodott,h ő tényleg szeret v csak mondja..mind1 buliban írtam neki 1 smst h "én még mindig szeretem és nem értem miért kellett végetvetni ennek azt hittem h boldog v és ha én lennék neki a tökéletes akk nem foglalkozna ezzel" erre visszaírt,h "nekem se könnyű hidd el..de jobb így.az idő majd segít felejteni.én is szeretlek!"

ha ő szakított akk h írhat ilyet,h neki se könnyű???meg ez az "idő segít felejteni" olyan mintha nem is szeretne csak szálljak már le rola..lehet h én kombinálom tul de vhogy nekem ennek az egésznek "negatív" értelme van..


2011. jún. 18. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azért szakított veled, mert pl megcsalt, de szeret, csak nem akarja elmondani, hogy ne szenvedj.... ilyesmi is lehet. bocs, ha túl őszinte voltam, de én egyszer így jártam.. :S
2011. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ú, lehet, hogy a volt pasimmal jártál?! :)Vagy ez az üzenet sablonként benne van gyárilag a férfiaknak szánt telefontípusokban?!

Tudom, hogy nehéz, de hagyd a fenébe, nem érdemes az ilyenre időt fecsérelni. Ha tényleg szeretne, akkor nem hagyott volna el. Nehéz lesz, és sokáig fog tartani, időnként nagy szükséged lesz jóbarátokra, akik tartják benned a lelket, de hidd el, hogy megéri. Egyszer csak betoppan majd az, aki TÉNYLEG SZERET, és örülni fogsz neki, hogy nem ragadtál le az előző mellett. Kitartás!

2011. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ami azt illeti már megcsalt 1szer de ujrakezdtük szal azt elmondta vna...a korral jön állandoan és ebből az következik h nincs jövöje..

bár arra kiváncsi lennék h szerinted h szerethet az aki meg mer csalni???

2011. jún. 18. 13:08
 4/11 A kérdező kommentje:
hát remélem,h nem a te exeddel jártam..bár aztán kitudja..de ugylátszik,h más is alkalmazza ezt a szöveget..:S
2011. jún. 18. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, hogy ennyire lényeges a kor?
2011. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem szerethet, én is újrakeztdem a párommal, mert éreztem, hogy szeret (és érzem is) és azt, is érzem, hogy megbánta. szóval biztos szerethet ha megcsal, csak valami elöntötte az agyát.. (pl az, hogy be volt rúgva és telefonon nagyon össze vesztünk...) persze, erre nincs jó indok, de mit tegyen az ember, ha szereti!? :S
2011. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szabad kérdezni, mennyi az a korkülönbség, amit túl nagynak ítélt meg?
2011. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
13 év van köztünk..és azt mondta h őt ez zavarja mert mire ő majd 40 lesz én 26...de jobban nem fejtette ki..bár szerintem attol fél h fiatal vok és elhagynám 1 idő elteltével..most én 20/L 34/F
2011. jún. 18. 13:14
 9/11 A kérdező kommentje:
hát igen mi is ujrakezdtük de azt mondta h azért tette mert nincs jövöje és felejteni akart..aztán rájött h hiányoztam és szeret de nem akar belémszeretni mert ez nem lehet tartós és nem akar kicseszni magával h utána szenvedjen..ezért döntött a szakítás mellett most is..
2011. jún. 18. 13:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Most válaszoltad meg,hogy miért írt ilyet. Lehet tényleg komolyan gondolta,hogy neki se könnyű ez.. Fél,hogy később elhagynád egy fiatalabbért,és emiatt arra az elhatározásra jutott,hogy jobb ha minél hamarabb véget vet ennek,mielőtt még ő is,meg te is nagyon belebonyolódnátok és inkább keres valakit a saját korosztályában.
2011. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!