Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azért nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért nem kellek egy fiúnak se mert félig arab vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. De nem látszik rajtam meg semmi csak a nevem más mint a megszokott. Nem hordok kendőt meg hosszú ruhát. Mert még az se hogy csúnya lennék, de már nemtudom.
2011. jún. 16. 22:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Akár előnyödre is válhat.

Azt mindenképp tedd világossá a "lehetséges" pasiknál, hogy semmilyen komolyabb arab vallási dolgot, szokást nem tartotok. Sokan élnek tévhitekben, amiket esetleg el kell oszlatni. Pl. hogy apád nem fogja agyonverni, ha megcsókol. Vagy ha nem vesz feleségül az első szex után stb....

Nem a származás a lényeg, de sokaknak nem világos, hogy nem mindenki terrorista vagy erőszakos aki arab...

30F

2011. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
De azt nem értem hogy az arabokról mért kell egyből ezt gondolni hogy terrorista vagy hogy a lány apja elintézi a fiúját? Ez sokszor úgy tud fájni :(
2011. jún. 17. 17:24
 23/30 anonim ***** válasza:
Azért gondolják ezt, mert ez árad a médiából, arra gondolok, hogy szinte csak ilyen hírek jönnek. Amúgy nem hiszem, hogy a mai fiatalabb srácok tartanának az apukádtól, szóval én nem hinném, hogy a sikertelenség oka ebben keresendő.
2011. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

nincs kedved privát üzihez?:D én imádom az arabokat :D

sőt bennem török vér folyik :)

2011. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hasonló vagyok mint te, aki a kérdést feltetted, félig arab...csak fiúban és pár évvel idősebb. Én is inkább a hátrányát érzem, annak ellenére h csak kevesek veszik észre illetve a nevem sem tipikus arabos. Szóval én nem kötöm senki orrára, max ha rákérdez... Előnynek egyáltalán nem mondanám; nem vettem észre h ettől jobban kellenék csajoknak, miután megtudták.

2011. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: 06-23 20:14


De lenne kedvem :) Írj!

2011. aug. 30. 22:31
 27/30 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy félig arab vagy, de agyilag egy hulladék !!! >.< B/zd-meg ha nem vagy csúnya akkor mi a probléma ? normálisan jársz akkor ? b/zdmeg örülj neki, hogy más a neved + még örülj h nem vagy büdös mocskos retkes cigány -.-" szóval semmi baj :D lazuljál !!! :D fiatal vagy még.
2011. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ostoba hozzászólások már megint...

miért kell a muszlimokat mondjuk terrorista, vagy vadállatként feltüntetni? Komolyan nem értem.

Ha megöl valakit nálunk egy muszlim, akkor az összes arab, török olyan??? Akkor ha egy magyar pedofil megerőszakol egy kislányt, akkor az összes férfi az???

A válasz: NEM!


Én nagyon irigyellek, hogy félvér vagy. Hidd el, egypár év, és a legjobb pasik a lábaid előtt fognak heverni :P

2011. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kezdve Ezellel ^^ :D
2011. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 9. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!